PRAZDNE MIESTO PRICHADZA

utorok 26. marca 2013


Ahojte,
myslím, že knihu Prázdne miesto od Rowlingovej vám už nemusím predstavovať ale pokiaľ by ste zabudli tak tu je menšia pripomienka o čom tento nový bestseller bude :
Po nečakanej smrti štyridsiatnika Barryho Fairbrothera ostane Pagford v šoku. Je to zdanlivo idylické anglické mestečko s dláždeným námestím a starobylým opátstvom, ale za peknou fasádou zúri tichá vojna. Bohatí bojujú s chudobnými, tínedžeri s rodičmi, manželky s manželmi, učitelia so žiakmi. Pagford rozhodne nie je tým, čím sa na prvý pohľad zdá. Prázdne miesto, ktoré po Barrym ostane v mestskej rade, sa zakrátko stane katalyzátorom najväčšej vojny, akú kedy mesto zažilo. Kto bude triumfovať vo voľbách sprevádzaných vášňami, pokrytectvom a nečakanými odhaleniami? Brilantne napísaná kniha, ktorá je autorkiným prvým románom pre dospelých čitateľov, nabáda k zamysleniu a na každej stránke znovu a znovu prekvapuje.

Odpočítavate dni do vydania tejto knihy? Pokiaľ áno tak mám pre vás výbornú správu. Na tento novučičký román sa môžeme tešiť začiatkom apríla. Práve teraz si môžete tento román predobjednať s exkluzívnou zľavou 25% a s poštovným zadarmo, knihu si
objednajte TU

Pokiaľ ste veľký fanušik tejto knihy mám pre vás dobrú správu. Vydavateľstvo nedávno spustilo exkluzívnu webovú stránku venovanú len tomuto románu. 

http://www.prazdnemiesto.sk/

Nájdete tam rozhovory o knihe, najnovšie informácie, recenzie a nedávno sa začal natáčať samotný trailer ku knihe, ktorý vyzerá veľmi sľubne. Myslím, že sa máme na čo tešiť. :) 

Takže rozlúčme sa s Harrym a privítajme Prázdne miesto. :) 

6 komentárov

 1. ja som posadnutá Harrym a tak sa velmi tesim na tuto knihu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na Harryho sa aj tak nezabudne ... Uz len meno Barry mi to velmi pripomina... :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jůů, tak tuhle knihu si musím stopro přečíst! :)

  PS: Zvu tě k sobě na giveaway :)*

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nice post!
  what about follow each other?
  let me know :)
  have a nice day!
  xx
  veronica

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.