Silvian Reynard - Gabrielovo Inferno

sobota 9. novembra 2013

Autor: Silvian Reynard
Vydavateľstvo
 XYZ
Rok vydania: 2013
Jazyk : český 

DEJ / ANOTACIA : 
První díl nové romanticko-erotické trilogie
Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danta, v noci se změní na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy. Aby dostal vše, co chce, využívá svého neuvěřitelného šarmu a skvělého vzhledu, pod kterým se ovšem skrývá temná minulost a prázdnota.
Pak se v jeho životě objeví studentka Julia a s ní i svádění, zakázaná láska a možná i vykoupení z Gabrielova osobního pekla… HLAVNE POSTAVY:

Hlavným hrdinom je profesor Gabriel. Je prísny, chladný, muž, ktorý pracuje ako profesor na vysokej škole. Julia je nenápadná študentka, ktorej jej profesor imponuje. Znie to ako ďalšie románové klišé??? Možno  pre niekoho áno a pre niekoho nie. V tejto knihe je viac. Gabriel je brat Juliinej najlepšej kamarátky, takže Gabriela už spoznala ale pamätá si Gabriel ju? FORMA:
Kniha je písaná v tretej osobe. Striedajú sa pasáže kedy je dej zameraný viac na Gabriela a inokedy zase na Julie. Pri čítaní tejto knihy som si musela asi tri krát overiť, že to naozaj napísal chlap. Jeho štýl ma úplne dostal. Nevtieravý a originálny.  LASKA:

Láska v tejto knihe naozaj je. Ale nečakajte žiadny presladený román alebo niečo podobne 50 odtieňom, pretože v tejto knihe nenájdete nič také. Gabriel strieda nálady neuveriteľne  rýchlo a nikdy neviete kedy sa všetko v knihe zmení. Julia si pretrpela, tiež veľa a nedovolí si skákať po hlave. Je naozaj zaujímavé sledovať vzťah týchto dvoch rozličných pováh.

AKCIA:
Budete prekvapený ale v poslednej časti knihy nájdeme aj akciu.


CELKOVE HODNOTENIE:

Tento príbeh ma dostal. Nečakala som veľa a do tejto série som sa pustila len zo zvedavosti ale som príjemne prekvapená. Dostala som nevtieravý príbeh, ktorý je založený na klišé vzťahu profesora a jeho študentky ale v tomto príbehu je oveľa viac. Nenašla som tam žiadnu pasáž v ktorej by som sa nudila alebo, ktorá by mi prišla zbytočná. Vrelo odporúčam každému, kto ma rád tajomné nebezpečné romance. J

Objednávajte tu


Za poskytnutie recenzného výtlačku srdečne ďakujem vydavateľstvu Albatros Media.  J 

5 komentárov

 1. Odpovede
  1. o vydaní v slovenčine som žiadne informácie nenašla takže asi nie :)

   Odstrániť
 2. já tenhle typ knížek moc nemusím. Ale možná je načase vyzkoušet něco nového, tak uvidíme, popřemýšlím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tenhle typ knížek sice moc nemusím, ale na druhou stranu, když se chci jen tak odreagovat, tak si i takovou ráda přečtu a tahle vypadá moc dobře :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.