VIANOCE S EUCERIN

sobota 14. decembra 2013


Ahojte!
Tento rok som sa rozhodla, že obdarujem svojich najbližších čo ich naozaj poteší a ešte z nich spraví krajších ľudí ako už sú. Hľadala som rôzne kozmetické značky čítala si recenzie a nakoniec u mňa vyhrala značka Eucerin. Chcete vedieť, ktorý darček je koho? Aj keď je to už viac menej očividné ale tak poďme na to. 

Pre maminku


Kedže moja mamina začína svoj boj s vráskami tak som sa rozhodla, že jej k tomu pomôžem.Vybrala som pre ňu nočný krém Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý je s kyseliny hyaluronovej a viditeľne spevňuje krém už do štyroch týždňoch.  Rozmýšľam, žeby som k nemu mamine dokúpila aj ten denný nech to má kompletné. Oba krémy nájdete tu

Pre tatinkaMôj tatino ja na tom podobne ako mamina. Kozmetiku na holenie už má nakúpenú tak som rozhodla, že aj jemu sa bude hodiť krém na vrásky. Z mužskej rady je to krém Eucerin Istense Anti-Age.
Obsahuje tri vysoko účinné zložky - koenzým Q10, kyselinu hyaluronovú a UVA filter tiež aktivuje v pleti vlastný regenerační proces. Nanáša sa ráno a večer a hydraduje 24 hodín.
Viac produktov z mužskej kozmetiky nájdete tu .

Pre mladšiu sestru


Pre mladších súrodencov, ktorý začínajú trpieť akné toho kozmetika Eucerin ponúka veľmi veľa. Celú ponuku si môžete pozrieť tu. No jediné na čo myslí každé dievča je to, aby hnusné vyrážky čo najrýchlejšie zamaskovali. Objavila som tento maličký šikovný korektor, ktorý na rozdiel od bežných korektorov upokojuje postihnuté miesta s vyrážky postupne vysušuje. 
Ako ste na tom vy? Kupujete svojim najmilším na Vianoce kozmetiku?? 

7 komentárov

 1. už dlho vaham že ich skusim :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Članek o kozmetice je prijemná zmena :) eurcein jsem ešte neskoušela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Eucerin jsem objevila celkemm nedávno a od té doby používám právě ten první krém jako prevenci hlavně. Taky mám zatím jen noční a teda musím říct, že je vážně skvělý! Mamka bude určitě nadšená :).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Myslím, že to byl velice dobrý nápad, tak potom napiš, jak se to vašim a sestře líbilo! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.