it is time to say goodbye

streda 6. augusta 2014

Prinášam vám pre mňa veľmi netypický outfit. V deň keď som sa takto obliekla som zatúžila po niečom inom, veselom. Obliekla som si peplum top s kvetinkami a doladila ho do zlata. Cítila som sa v tom prekvapivo dobre ale teraz keď si tie fotky prezerám sa pýtam samej seba : Prečo si sa obliekla do kvetiniek? 
Po pravde som kvetinky nosievala rada. Na blogu nenájdete veľa outfitov s kvetinkami ale nejaké sú  tututu alebo tu. Určite sa ešte nejaké nájdu lebo minulé leto som kvetinky nosila rada. Tento rok ich tak veľa asi nebude. Nevadí. Určite ešte niekedy prídem na chuť aj kvetinkám. 


No a teraz sa chcem s vami na pár dní rozlúčiť. Ideme s R. na našu prvú spoločnú dovolenku, takže neviem či sa mám tešiť alebo obávať.
Dúfam, že to prvé. Takže dnes sa budem baliť a všetko okolo toho. Pokiaľ chcete so mnou ostať v kontakte tak vám odporúčam sledovať môj instagram, tam budem určite aktívnejšia. No a na záver vám pripomínam giveaway , ktorý stále prebieha takže možete sa kľudne zapojiť  takže šup šup sem.
Všetky otááázky prosím sem ( keby som náhodou v komentároch neodpovedala)  Majte sa krááásne :) 

12 komentárov

 1. woow to ti hrozně moc sluší !! :))

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pekný top.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten top je super ! A užíj si dovolenou :) Jak já bych chtěla jet na dovču s přítelem. Fff... :) franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Peplum top se mi fakt líbí, sluší Ti to :) Dovolenou si užij :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ten top! ♥ hrozně moc ti sluší a s kombinací s těmi brýlemi je to krása ♥ za mě bych tedy zvolila jiné kraťásky nebo sukni ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. peplum top je nádherný :D musíš požičiať! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. kam idete na dovolenku ? :) veľmi pekný top !!! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Top je skvělý! A určitě se těš! Já jsem se také bála, když jsem měla někam s přítelem poprvé jet, ale nakonec je to vždycky super :)) Užijte si to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Odkiaľ máš tie okuliare? Sú fasaa :)
  Ja som bola inak s chlapom tiež tento rok prvýkrát na dovolenke a obavy som mala teda veľké, hlavne preto, lebo sme išli autom. Ale nakoniec bolo všetko super. Príspevok mám o tom aj na blogu.

  Tak si to tam užite :)

  www.denisawest.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 10. krásný náhrdelník :)
  xx
  http://nathalisbreakfastclub.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.