JULY FAVORITES

sobota 2. augusta 2014

Ahojte!! :) 

Tento článok som chcela spojiť s augustom a vznikol by z toho SUMMER FAVORITES ale na asku  ma presvedčili, aby som to nespájala a pridala aj obľúbencov za mesiac júl. Tak keďže teraz mám veľa voľného času.  

Tak ideme rovno na to nie? 

Najobľúbenejší kúsok v šatníku

Toto je trochu ťažšie určiť, pretože tento mesiac som ako svoju uniformu nosila iba šortky a tielka ale tak predsa najviac som si obľúbila svoje nové plavky a šortky, ktoré som kúpila v Stradivariuse v zľave. R. sa príliš nepáčili ale čo už. Nemôžem sa vždy trafiť aj do jeho vkusu. Čoskoro vám ich ukážem v nejakom outfite. 


Song

No na začiatku mesiaca som hudbu vôbec nepočúvala, pretože môj mobil nechcel prijať žiadne slúchatka. Teraz som sa vrátila k svojmu strarému Samsungu a najhrajnejšie pesničky sú tam tieto. Film

Priznám sa, že tento mesiac nebol príliš filmový. Pozerali sme nejaké filmy ale žiadny ma neohúril. No tiež film Všetky cesty vedú do hrobu, bol pre mňa sklamanie veľmi ma nebavil, celý film mi prišiel strašne odveci. Ale tiež som si v júli pozrela svoju obľúbenú Pomádu

And my heart is set on you


Vec

Neviem čo by som tento mesiac robila bez môjho ružového zapísniku. Je to vlastne diár na rok 2013, ktorý som si kúpila so spolužiačkou počas praxe v zľave. Snažím sa ho mať stále po ruke, aby som si tam zapísala všetko čo mi napadne. Väčšinou sú to nejaké nápady na články.
Ďalšia vec je starý Zenit na ktorom sa stále učím. Som zvedavá na prvé fotky. Dúfam, že sa vám budem môcť nimi pochváliť. 

Kozmetika 

Na konci tohto mesiaca som si uvedomila, že som sa vlastne vôbec nemalovala. Iba keď som išla niekam kde je viac ľudí alebo na fotenie. 
Takže mám pre vás jednu veľmi nekvalitnú fotku produktov, ktoré som si obľúbila. Je to Garnier šampon s kvasnicami, keďže si teraz v lete umývam častejšie vlasy a zdá sa mi, že mi vlasy vôbec nezaťažuje takže mi v týchto mesiacoch nevyhovuje. Ďalej som si obľúbila sprcháč od Niveii, ktorý naozaj krásne voní a ďakujem mamine, že ho objavila. A antibakterialny gél, ktorý ako prvý čo som mala nesmrdí ale krásne voní. 


Outfit

Ako som už spomínala tento mesiac bolo tých outfitov pomenej ale pokiaľ by som mala vybrať najkrajší tak tu sú dva najobľubenejšie a najjednoduchšie. Jedlo

Moja najobľúbenejšia časť! Myslím, že v júli sme nejedli nič iba bagety! 


Fotky

Každý mesiac nafotíme strašne veľa fotiek a ani tento nebol výnimkov. Takže aké sú podľa mňa top fotky júla???  Kniha 

A nakoniec nejaké to čítanie. Prečítala som veľa kníh. Presne osem kníh za mesiac.
No a najviac sa mi páčila Slza na ktorú nájdete recenziu tu. Potom náučna kniha o photoshope, keby bol záujem môžem napísať článok aj o nej. A knižka od slovenskej autorky Dostanem ťa!
Po dlhej dobe je to kniha z našej slovenskej tvorby, ktorá sa mi páčila.


 Tak toto bol môj júl. Aký bol ten váš?? :

Nová letná giveaway takže šup šup sem.
Všetky otááázky prosím sem ( keby som náhodou v komentároch neodpovedala)  Majte sa krááásne :) 

9 komentárov

 1. Slza mě taky moc zaujala, koukala jsem po ní, ale jelikož jsem už za měsíc prázdnin přečetla13 knih, měla bych trochu ubrat, jinak už nebudu mít peníze! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. skvelý post :)

  http://lifebyteenboy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hrozně se mi líbí ta první fotka z tvých nejoblíbenějších fotek,jste tam obě tak zlaté! <3 :O

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásnej článek, ty plavky jsou super! A abys věděla, tak do toho foťáku jsem se zamilovala!! :) A diář vypadá taky pěkně. A fotky mluví samy za sebe!! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Fotky samozřejmě parádní a ty šortky jsou hezké :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. krásné fotky, hlavně ty outfitové :))
  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pěkné fotky, hezký článek :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.