creepy place

piatok 12. septembra 2014

Je mi ľúto, že som sa vám neozvala skôr ale každý deň sa nájde niečo čo musím zariadiť. Škola sa mi už pomaly ale isto rozbehla a ja sa strašne teším na horu učenia, ktorú mám pred sebou. Tiež som začala tak trochu pracovať na mojom detskom sne ale o tom vám nič viac nepoviem. Pokiaľ budem mať 95% šancu, že sa ten sen splní, tak sa vám určite pochválim. Teraz mám pred sebou tri dni voľna cez ktoré sa budem regenerovať a učiť sa.  Tak trochu som prechladla ale asi si za to môžem sama svojim chodením po vonku v neprimeranom oblečení. Hanba mi!!!! 

Čo sa týka dnešhého postu tak trochu nadväzuje na minulý outfitový post. Fotili sme ho na maďarských hraniciach a ja som si prezrala fotky, ktoré nafotil R. Rozhodla som sa ich trochu vyfotošopovať a sú tu. 5 komentárov

 1. ja nerozumiem preco tu spominas ze pracujes na svojom detskom sne ked to ani nechces povedat. Prirodzene vyvolavas touto vetou zvedavost, za spoznanim toho na com pracujes. fakt neznasam ked toto niekto robi a pride mi to trochu neslusne naco nieco spomenies ked to aj tak nechces povedat.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak prepáč ak som ťa urazila :) nechcem to iba zakríknuť

   Odstrániť
 2. Krásné fotky, miluji takováhle místa! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. z fotek mam husi kuzi (v dobram slova smyslu), trochu psycho, ale zajimave misto :) preji ti, at se ti sen splni!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Fakt nádherný fotky, já podobný místa miluju a fotky z nich ještě víc!! :))
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.