Sylvian Reynard - Gabrielov Raj

pondelok 1. septembra 2014

Dnes som vám sľúbila ešte recenziu, takže tu ju máme. Dnes sa budeme rozprávať o poslednom dieli trilogie od Sylviana.

Autor: Sylvian Reynard
Vydavateľstvo: x.y.z.
Rok vydania: 2014

Prošli spolu Peklem i Očistcem...čeká je teď Ráj? Strhující a lechtivý příběh váženého profesora Gabriela a plaché studentky Julie pokračuje. Závěrečný díl podmanivé eroticko-romantické trilogie.
Hneď na začiatku recenzie vás chcem upozorniť, že ide o recenziu na posledný diel trilogie, takže pokiaľ ste ešte nečítali nič z tejto trilógie presmerujem vás sem kde nájdete recenziu na prvú knihu. 


Keď som dočítala Gabrielovov očistec príbeh sa mi zdal uzatvorený. Vedela som, že je to trilógia, preto som bola veľmi zvedavá ako to vlastne všetko skončí. Gabriel a Julienne sú manželia. Bohužiaľ ich minulosť ich stále prenasleduje a nedá im pokoja. Dej poslednej knihy mi prišiel pútavejší ako v druhej knihe. Dostávame sa viac do Gabrielovej duše a minulosti. Odhaľuje nám svoje tajomstvá a traumi. Vidíme ako ho manželský život mení. Julianne sa tiež zmenila. Gabriel jej dodal viac sebavedomia čo sa dalo aj veľmi ľahko predpokladať a konečne už má aj vlastný názor. S Gabrielom prekonajú veľa výmen názorov.

Celkovo hodnotím túto sériu ako lepší priemer. Príbeh profesora a jeho študentky je jednoducho klišé ale v dnešnej dobe je už ťažké napísať niečo originálne. No táto séria má niečo do seba vďaka Dantemu. Pasáže kde spomínajú Danteho sú zaujímavé a niečo sa aj dozviete. Za toto celú sériu veľmi chválim. Je to príjemný príbeh a myslím, že by nemal chýbať v knižnici žiadnej romantickej duši. Chcete čítať o čistej láske? Prosím nech sa páči Gabriel je tu len a len pre vás.
Ja osobne som veľmi rada, že som tejto sérií dala šancu.Celkové hodnotenie :  4 / 5


Pokiaľ vás kniha zaujala môžete si ju zakúpiť tu

Za poskytnutie recenzného výlačku ďakujem vydavateľstvu albatrosmedia. 

2 komentáre

  1. Aj keď najviac zbožňujem detektívky a utópiu, niekedy dám šancu aj niečomu ľahšiemu a romantickému. Snáď sa raz dopracujem aj k tejto trilógii. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já jsem o prázdninách četla jen časopisy a články, vůbec žádnou knížku :) Vlastně jednu jo - ruskou :)
    veru-life.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.