autumn is coming

sobota 4. októbra 2014


Nájde sa niekto kto si ešte pamätá aký bol môj blog keď som nemala zrkadlovku? Ja si to pamätám a boli to pekne časy. Fotila som si na malý červený foťak, ktorý sa mi bohužiaľ už pokazil a oprava nie je možná. Napriek tomu som ho nevyhodila.  Nevzdám sa ho lebo je to môj prvý foťák, ktorý mi ukázal, že cvakanie fotografií ma baví.  Potom prišla éra kedy som na 18te narodeniny dostala svoju prvú zrkadlovku! V pondelok to budú presne dva roky! Pamätám si, že som nadšene fotila všetko čo mi vbehlo do objektívu. Potom som sem rýchlo zverejňovala čo som nacvakala, aby vám nič neuniklo. Bolo mi jedno, že to boli jesenné listy, jedlo, časopisy, knihy fotila som naozaj všetko!

 Dnes už viem o teorií fotografií o niečo viacej ako pred tým ale na druhej strane mám menej času na zdokonalovanie.
Stále som iba veľký amatér vo fotografii a asi to tak aj ostane.
Napriek tomu však keď môžem fotím. A dnes vám chcem ukázať niečo z mojej tvorby. Tieto fotky som fotila na konci leta. Vyvolávajú vo mne pocit, že leto sa s nami lúči. 
Dúfam, že sa vám budú páčiť a ak sa niekto prečítal až sem, tak má môj obdiv a vďaku. 6 komentárov

 1. Překrásné fotky :) Se zrcadlovkou je to jiná zábava, než s klasickým kompaktem.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nádherné fotky! :) naozaj maju nieco do seba

  OdpovedaťOdstrániť
 3. krasne je to zachytené :) akurát mi vadilo, že medzi nimi neboli medzery a zliali sa dokopy... ale ani to im nezobralo ich výsledný dojem :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. hezké fotky :))

  http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já si zrovna fotím na malý červený foťák :D. Taky bych si jednou ráda pořídila zrcadlovku, protože ty fotky pak vypadají úplně jinak. Krásné fotky :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.