magic of photoshop part 1

nedeľa 9. novembra 2014

Ahojte!

Dnes som si pre vás opäť pripravila tak trochu netradičný post! Veľa ľudí sa ma pýtalo ako upravujem fotky, kde upravujem fotky a tak ďalej. Kedysi som to robila v online editoroch a teraz sa už hrajkám vo photoshope a celkom ma to baví. Samozrejme musím sa učiť ešte tisíc vecí, pretože moje znalosti photoshopu nie su také dokonalé ale chcem sa ich naučiť. 

Tento post vám ukáže tak trochu zákulisie môjho blogu. Dúfam, že máte radi fotky pred a po, pretože mám pre vás pripravených niekoľko koláži, ktoré vám ukážu ako vyzerajú fotky keď ich prenesiem z foťáku do notebooku. 

To je na úvod tohto postu všetko. Budem rada ak mi napíšete či sa vám tento post páčil. Poprípade či chcete viac takýchto postov alebo možno nejaký návod vo photoshope. Píšte všetko čo vás napadne ja budem len rada  a užívajte si nedeľu. :)) 

11 komentárov

 1. Jeeej, super fotky :) ja sa tiez rada hram s editovanim :D

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fotky sú skvelé! :) bola by som rada kebyže napíšeš článok v ktorom programe upravujes a také tie najzákladnejšie veci okolo toho :)
  leuslifestyle.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok ! :) Budem sa tešiť na ďalšie články.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelý nápad na príspevok! Fotky si pekne upravila:)

  Kitti. , #THESTYLETALE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvělé :-). A úpravy ve Photoshopu jsou nejkrásnější!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Je to super a fotky vypadají moc hezky, ale já mám ráda když ty fotky takhle vypadají už vyfocený, chce to trochu znalost ale myslím, že to jde. Tím nemyslím, že bys neměla upravovat, jen nemám ráda takový ty lidi co vyfotí hroznou fotku, pak ji desetkrát upravía vydávají to za svoji práci a všechno, ale to samozřejmě není tvůj případ, ty máš nádherný fotky :))
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hej hej ono to naozaj ide bohužiaľ nemám toľko času, aby som fotila fotky nejako zdlhavo tak preto si dopomáham photoshopom a myslím, že úprava fotky patrí k foteniu lebo upraviť fotku pekne prirodzene je tiež o skúsenostiach ine je ked su fotky upravované v online editoroch kde je už efekt vytvorený :) to potom naozaj nie je práca "fotografa" ale ak fotku upravuje sám tak myslim, že to jeho práca je
   a dakuejm veľmi pekne :)

   Odstrániť
 7. Úžasný článok! Photoshop odkáže zázraky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super fotky! :) já osobně v photoshopu umím houby, ale vždycky jsem se to chtěla naučit, tak třeba se do toho někdy pustím :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.