Ako som dodržala predsavzatia z roku 2014 ?

utorok 6. januára 2015

Dnešný článok možno niekto preskočí a možno niekoho poteší. Po dlhej dobe to nebude len krátky text a veľa fotiek ako ste si už na mojom blogu zvykli.

Minulý rok som pridala na blog post pod názvom CHANGES! Môžete si ho prečítať tu ak si ho nepamätáte. Bol to klasický článok o tom čo chcem dosiahnúť v roku 2014 ! No a dnes sa pozrieme na to či som to aj dosiahla.

1. Úsmev

Týmto predzavzatím som chcela hlavne dosiahnúť to, aby som zmenila svoju povahu. Nie žeby som nebola usmievavá ale chcela som sa pousmiať aj nad malými problémami a to sa je pre mňa ťažké, pretože všetko prežívam so 100% nasadením. V každom prípade myslím, že toto predsavzatie som splnila aspoň na tých 70%.

2. Cvičiť

O tomto by som vám radšej nepísala, pretože sa veľmi hanbim. Keď si späte čítam tie slová ako  "mne už vďaka mojej rozkysnutosti a lenivosti  mi horí pri zadku. Nehovorím, že nejako rapidne priberám ale sviatky sa na mojej postave tak trochu ukazujú"  chce sa mi na tom smiať. Cvičila som ale nie pravdidelne. Iba tak keď mi napadlo bez viditeľnejších výsledkov. Ale svoju postavu som si ako tak udržala bez zmien no možno sa mi to tento rok podarí a naozaj ju zmenim.

3. Denník 

Aj na toto predsavzatie som sa vykašlala, ale nie úplne. Denník som si písala aj keď nie pravidelne. Iba keď sa mi stalo niečo výnimočné a tajné. No a tie bežné veci? Tými vás tu na blogu zaťažujem pravidelne takže to nie je až také zlé nie?

4. Fotiť

Myslím, že môžem čestne prehlásiť, že toto som splnila!

5. Plánovať 

Aj toto som splnila.

6. Učiť sa 

Toto predsavzatie je také kolísave. Učila som sa podľa toho, ako mi horelo pri zadku a tým to asi uzavriem.

7. Variť 

Na začiatku roka som sa naozaj variť snažila, potom som prestala a teraz ma to opäť chytilo a myslím, že sa mi aj celkom darí. Zatiaľ som nikoho neotrávila.


No a myslím, že to je všetko. Zdá sa mi však, že v roku 2014 som našla samu seba. Myslím, že som došla do toho štádia, kedy sa už nepotrebujete hľadať lebo už viete kto ste. Kedy nechcete zapadnúť medzi ľudí, ktorí majú viac kamarátov ako vy, lebo viete, že k nim jednoducho nepatríte a máte okolo seba ľudí, ktorích nie je veľa ale vám  bohato stačia.


 A aké mám predsavzatia do roku 2015??? Nebudem na seba príliš tvrdá, takže tu sú :

1. Zmaturovať
2. Dostať sa na výšku
3. Spraviť si konečne vodičák
4. A potom vypadnúť z Bratislavy
5. Byť šťastná


Dúfam, že sa vám môj článok páčil a ak ste to prečítali celé máte u mňa jednu veľkú pusu


6 komentárov

 1. Pekné předsevzetí Veru, tak Ti přeji ať se ti daří je plnit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Toho roku by som chcela byť viac optimistickejšia a brať veci s nadhľadom, keďže som už známa tým, že vo všetkom vidím len to najhoršie.
  Držím palce pri plnení predsavzatí v tomto roku!
  beelievin.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Věřím, že se ti tvá předsevzetí letos vyplní :)
  ChickFlickCherryBlog

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.