16/2

pondelok 16. februára 2015

Ahojte všetci!!! 

Píšem po takmer týždni!! Minulý týždeň som zarezávala v škole aj keď sme toho nemali až tak veľa no a v sobotu som dostala chrípku!!!
Čiže môj Valentín vyzeral tak, že som ležala v posteli a Rišo mi varil čaj, ktorý som odmietala piť. Moje hrdlo mi nedovolilo prijať žiadnu tekutinu a ani potravu. Dnes sa cítim už trochu lepšie ale stále mám teplotu.

Je to na prd byť chorá mesiac pred písomnými maturitami ale čo sa dá robiť. Nejako to doženiem. Dnes som si pripravila pre vás outfit, ktorý si už ani nepamätám kedy sme fotili.

No a keďže sa liečím tak možno budem mať aj viac času, takže som si pre vás prichystala GIVEAWAY, recenziu na knižku a kozmetiku. Tešíte sa??? 

7 komentárov

 1. Ja som mala vo stvrtok priznaky zacinajucej chripky, tak som do seba pchala citrony a zazvor a nastastie som sa z toho hned v ten den dostala :) Valentina som preto mohla stravit s priatelom vonku v prirode, kedze bolo naozaj krasne pocasie :)

  MORE than FASHION

  OdpovedaťOdstrániť
 2. maturity jsou už tak brzo? já to měla vždycky spojený s koncem školního roku:D ale tak už teď držím palce, protože mě to čeká až za dva roky a už teď mám strach:D
  sluší ti to:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Máš veľmi pekné čižmičky :) prajem skoré uzdravenie ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sluší Ti ten baret :) Já jsem ráda, že se mi nějaká nemoc a chřipka vyhnula :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 5. skoré uzdravenie ti prajem :) kabátik je veľmi pekný :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Prajem skoré uzdravenie ! A na články sa teším :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.