black&blue

štvrtok 5. marca 2015

Ahojte!!! 

Teraz mám trochu času, tak som sa rozhodla, že pridám príspevok. Dnes mám v pláne niečo nafotiť keďže je pekne a potom sa uvidí. Keďže prázdniny ubiehajú strašne rýchlo a mne sa blíži maturita a hneď príjímačky, tak mi nie je všetko jedno.
Snažím sa nestresovať ale pre mňa ako človeka, ktorý je schopný vystresovať sa aj kvôli tomu, že nevie nájsť pár k ponožke je to veľmi ťažké. (mimochodom ten pár som si nevedela nájsť ani dnes) 

Dnes vám chcem ukázať outfit, ktorý som mala na sebe, keď sme išli nakupovať. Mám ho veľmi rada, pretože sa mi strašne páči kombinácia čiernej a modrej a tá šatka je moja obľubená. Mám ju z Turecka. 


6 komentárov

 1. Ten outfit se mi velmi líbí, vypadáš pohodlně, elegantně, kombinovala jsi zajímavé věci, ale zároveň nevypadáš překombinovaně. Velmi dobré.

  Co se týče maturity, tu už mám za sebou. Byla jsem takový typ člověka, co opravdu moc neřešil a to prospívalo nejvíce. Jak jsem se nestresovala z žádných testů ani zkoušek, měla jsem velmi dobré známky a jeden z nejlepších průměrů ve třídě. A to jsem se ani neučila doma, ani na maturitu ne. Opravdu jde o to nestresovat se.

  V maturitní den jsem to měla všechno perfektně ošéfované, musím říct. Doporučuju také si to zařídit nějak podobně. Začínali jsme v osm zahájením, to trvalo zhruba pět minut. Poté jsem měla zhruba šest hodin času, než začala má první zkouška. Šla jsem tedy na snídani do města do kavárny. Rozbalila jsem učení, šprtala jsem se a jedla výborné jídlo. :D Byla jsem tam asi dvě hodiny, všichni udiveně čuměli na všechny ty papíry. :D

  Potom jsem se procházela po městě se sešitem v ruce, pak byl čas oběda, a proto jsem se šla najíst do restaurace. Přečetla jsem si něco málo o dalším předmětu. Nedoporučuju být ve škole se spolužáky - všichni budou naprosto vystresovaní a budou se o svém stresu chtít podělit - a proto je pravděpodobné, že za chvíli byste vyšilovali úplně všichni. Do školy jsem se vrátila asi půl hodiny před zkouškou. Mám tři jedničky a jednu dvojku. :D

  Maturita vůbec není těžká, ale nesmíš se stresovat. Prostě to vezmi tak, jakože v životě bude rozhodně více věcí, které budou těžší než nějaká maturita. Kor státní maturita, ta byla tak směšně lehká, že mě donutila napsat o tom článek na blog. Můžeš se na něj mrknout, ať víš, na čem jsi. Nevím, jak to máte na Slovensku, ale hádám, že velmi podobně:

  http://empty--island.blog.cz/1405/vtip-v-podobe-statni-maturity

  Snad se nezlobíš za dlouhý komentář a za odkaz. Držím ti palce při maturitě, i při přijímačkách na vysokou. Ty mě čekají také teď v květnu. Dávala jsem si rok pauzu od školy, pracuju. :) Pokud se můžu ptát, co by sis přála studovat? Já jdu na přírodovědeckou fakultu na geologii. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc ti to sluší :-) Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo dokáže být ve stresu z každé maličkosti, i když je to občas dost unavující a otravné. Taky si občas říkám, když se zrovna stresuji kvůli nějaké malichernosti, co sakra budu dělat u maturity, řidičáku, pohovoru do práce,... :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. První a třetí fotka jsou nejpovedenější :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.