Staň sa modnou návrharkou !!!

piatok 6. marca 2015Ahojte !!!Dnešným článok poteším hlavne tie kreatívne čitateľky a možno tie menej kreatívne inšpirujem.

Myslím, že takmer všetky dievčatá keď boli malé skúšali kresliť módne návrhy a tešili sa, že keď jedného dňa vyrastú tak z nich budú veľké módne návrhárky. S touto knižkou sa k tomuto snu môžete trochu priblížiť.


Autor: Chris Hart
Vydavateľstvo : computerpress
Rok vydania : 2015

Táto kniha je príručka od Chrisa Harta, ktorý vydal veľa úspešných kníh o kreslení. Jeho najúspešnejšia kniha je asi o kreslení komixových postavičiek.

Táto kniha vás od základov až po tie najmenšie detaily naučí ako správne kresliť, postavu, oblečenie, vlasy, tvár a mnoho ďalšieho. 

Za veľké plus celej tejto knihy považujem, že tam nájdete aj porovnania ako sa to kresliť nemá.
Samozrejme, že všetko nakresliť vám hneď nepôjde ale s trpezlivým pravidelným tréningom sa dá zvládnuť všetko. 

Na konci každej kapitoly je priestor pre vás kde si môžete nakresliť čo ste sa v danej kapitole naučili. Podľa mňa je to super ale tieto stránky som ešte neskúšala, pretože so svojimi kresbami nie som natoľko spokojná, aby som ich zvečnila do knihy. 

A teraz som pre vás nafotila pár stránok z knihy, aby ste videli ako kniha vyzerá :)Pokiaľ vás kniha zaujala neváhajte a objednajte si ju ešte dnes tu

5 komentárov

 1. Kniha vypada opravdu zajimave, ja kreslit neumim vubec a obdivuju kazdeho, kdo ano :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. knížka vypadá fakt zajímavě!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. táto kniha ma naozaj zaujala! :) možno si ju objednám aj ja :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. vyzerá super,tiež som si chcela nejakú kúpit.. lebo aj napriek tomu, že kreslenie ako tak zvládam, modne kresby mi nejako nejdú :D

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá veľmi pekne a zrozumiteľne :) Už som hľadala podobnú knihu v angličtine, ale všetky vyzerali ako doplnok pri dokončení VŠVU. A autora mám veľmi rada, mám od neho už ako kresliť komixové postavičky :D
  Krásny víkend!
  GlitterCircus

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.