flower t-shirt

streda 1. apríla 2015

Počasie si z nás robí dobrý deň! Keď som ráno vstala vonku bolo zamračené ale nevyzeralo to nejako tragicky. Pre istotu som si však zobrala svoju pršiplášťovu bundu a vyrazila do sveta. Počasie bolo pokojne, dokým som nevystúpila v meste. Tam som bola asi v nejakom inom klimatickom pásme, pretože som myslela, že ma odfúkne. Našťastie som nemusela na električku čakať dlho. Po päťnásť minutovej ceste som už bola pri škole kde bolo asi o päť stupňov chladnejšie ale slnko trochu vykúkalo z poza mrakov! Išla som si teda nakúpiť jedlo a keď som vyšla tak pršalo!!!!! Takže som cela zmoknutá došla do školy práve včas a verte alebo nie, začalo snežiť!! Celý deň sa striedalo slnko s dážďom a dážď so snehom! Ale dosť z denníka počasie! :)

Na stránke http://www.wayfarer.sk/ majú naozaj úžasne tričká. Sú z kvalitného materialu a naozaj pekne sedia. Určite na stránku ešte zavítam a nejaké trička si doobjednám, pretože to, ktoré prišlo mne, ma naozaj nadchlo!  Doladila som ho s koženou bundou a s mojimi obľúbenými boyfriend jeans. :) 

11 komentárov

 1. Moc ti to sluší :-) U nás je to podobně, celý den chvílemi opravdu šílený vítr, no na chvíli vykouklo sluníčko a potom najednou během pár vteřin tma a takový liják s kroupy... prostě aprílové počasí :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny outfit,a inak krásny dizajn blogu ♥
  www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dnes je to počasí podobné, taky chvilku svítilo slunce a v jednu chvíli se setmělo, začalo pršet a padaly kroupy... :D
  Outfit je super, hrozně se mi líbí ty džíny! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kde žiješ, že v deň ked si fotila tento outfit ti nebola zima :D Tričko je krásne..kvetinky moje :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pristane ti to :) Páčia sa mi tvoje topánky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. You look very pretty...love your shoes n top.
   Follow u all social sites, hope u follow back.
   http://glamforgood.blogspot.in

   Odstrániť
 6. Tričko vyzerá veľmi pekne a s koženkou je to super kombinácia :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.