Cestovateľská sada štentcov

streda 10. júna 2015Leto sa blížia a to je spojené aj s cestovaním. Samozrejme je dôležité, aby sme si so sebou zbalili všetko čo potrebujeme. Neviem ako vy ale ja sa v lete veľmi nemaľujem ale keď sme na dovolenke a ideme večer niekam von, vždy sa trochu primaľujem už len preto, aby som vyzerala na fotkách krajšie!

A keďže sa mi nechce so sebou ťahať celú sadu štentcov som rada, že som objavila na stránke poštovnezdarma, tieto šikovné štetce z bambusových vlákien.

 

Sada obsahuje štyri štetce. Vlákna sú veľmi prijemné a zatiaľ nevypadavajú. Bola som milo prekvapená, že sú kvalitnejšie ako som čakala. V týchto dvoch štetcoch však nevidím, žiadny rozdiel okrem veľkosti. Štetinky sú príliš jemné, tažke make-up sa s nimi nanášať nedá a nie sú ani skosené ( neviem či je to ten správny výraz) takže ani pri konturovaní tváre vám veľmi nepomôžu. Ja nimi nanášam púder. Veľký mam vždy doma a malý v kabelke.


Tento štetec je jednoducho úžasny na rozmázavanie očných tieňov, keď chcete oči tieňovať. Vďaka nemu sa vám podarí urobiť pekné dymové líčenie


A na záver klasický štetec na očné tiene. Nanášanie je s ním prijemné a jednoduché.

3 komentáre

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.