RECENZIA : Jenny Hanová Všem klukum, které jsem milovala

štvrtok 13. augusta 2015


Autor : Jenny Hanová
Vydavateľstvo : COOBOO
Rok vydania : 2015
Romantika : áno 4/5
Napätie : trochu 2/5
Akcia : nie 0/5
Humor : občas 3/5
Žáner :romantika, dievčenský románLara Jean je prostredná sestra. Jej staršia a dokonalejšia sestra Margo, odchádza študovať do Škotska a Lare neostáva nič iné iba zaujať jej miesto. Je to len preto, lebo ich matka pred pár rokmi zomrela. Margo sa však rozišla s Joshom do ktorého bola Lara zaľúbená. Dokonca jej ani nepomohol list na rozlúčku, ktoré Lara zvykla písať. Schovávala si ich v krabici od klobúkov. Boli to listy, ktoré boli určené každému chlapcovi do ktorého sa Lara zamilovala. Nikdy ich však neodoslala. No stane sa niečo čo sa nikdy nemalo stať. Niekto tie listy pošle a Lara sa dostane do nepríjemnej situácie. Musí čeliť adresátom listov.


Prvý adresát bol Peter do ktorého sa Lara zaľúbila keď bola mladšia. Vzal to celkom dobre a s humorom. Josh však prejavil isté city a to Laru vystrašilo! Zachovala sa naozaj nepochopiteľne a presvedčila Josha, že randí s Petrom. A príbeh sa môže začať.

Aby som bola úprimná na začiatku som rozmýšľala či som sa nenechala iba oklamať peknou obálkou a či mi ma príbeh čo ponúknuť. Rozbiehal sa na môj vkus naozaj pomaly a zdĺhavo. Ale potom to prišlo. Začítala som sa a prečítala knihu za dva dni! 

Lara mi však ako hrdinka veľmi nesadla. Poslednú dobu mám šťastie a čítam knihy kde sa hlavné hrdinky správajú nepochopiteľne. Predstavte si situáciu, že celú dobu niekoho ľúbite. On sa vám konečne prizná, že k vám tiež prechováva city a vy začnete cúvať.

Táto kniha je určená skôr pre mladšie čitateľky, ktoré chcú jednoduchý príbeh, ktorý zaujme a na chvíľku zabaví. Samozrejme staršie čitateľky si určite prídu na svoje ak hľadajú nenáročný príbeh plný lásky, rodinných vzťahov.
Kniha ma otvorený koniec čo sa mi príliš nepáčilo ale potom som zistila, že bude pokračovanie, ktoré si určite nenechám ujsť. Aj keď je to jednoduchý príbeh určite má niečo do seba a je ideálny na čítanie pri vode.


Knihu si môžete zakupiť tu.

3 komentáre

 1. Knihu som nečítala, no vyzerá zaujímavo :) Pekná recenzia!
  Inak, na mojom blogu teraz prebieha prvá Giveaway - bola by som nesmierne rada, ak by si sa zapojila!

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mne sa celkom kniha páčila, taký milý oddychový priemer :D no pokračovanie ma už veľmi nebavilo :/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľmi sa chystám si ju prečítať, len keď nie je času :) každopádne raz po nej určite siahnem :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.