jednoduchosť

streda 16. septembra 2015

Poznáte ten pocit, keď tak strašne túžite urobiť niečo kreativné alebo aspoň upratať ale jediné čo dokážete je iba ležať v posteli.
Ach, ako veľmi by som tento pocit nechcela poznať. Ale poslednú dobu mám toho veľmi veľa. Celé doobedie niečo vybavujem a potom trčím do desiatej v robote. V každom prípade sa cítim spokojne a to je myslím hlavné. 

Dnes bolo vonku veľmi pekné počasie a ja som sa rozhodla, že toto počasie využijeme na fotky a nafotili sme pre vás outfit. Celý outfit je jednoduchý ale pekný. Oživuje ho iba výrazny náhrdelník.
Náhrdelník ste už mohli vidieť v mojom videu na youtube kde ste sa aj pýtali odkiaľ je. Je z môjho najobľúbenejšieho eshopu http://wayfarer.sk/

Niekedy stačí naozaj maličký detail a všetko pôsobí inak. Myslím, že to tak funguje aj v živote. Stačí jedna malá poznámka navyše a veta má úplne iný význam. Ale to je už iné rozprávanie.

            
 - vera661 pridajte si ma a píšte mi do komentárov vaše snapchaty ak máte ;)

7 komentárov

 1. Super kalhoty, krásná barva a tobě to zase moc sluší!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie nohavice sú super a tiež ten náhrdelník :O
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné, pristane ti to :) Niekedy je dobré mať stále čo na robote, aspoň sa človek nenudí. Prajem veľa šťastia :) Krásny deň!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten pocit poznám velmi dobře a taky bych ho nejraději vůbec neznala. :-) Outfit je moc pěkný, pohodlný, jednoduchý a náhrdelník je nádherný. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Téda, Tobě to Veru tak moc sluší ! Líbí se mi hodně barva kalhot :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.