RECENZIA : Stephanie Perkinsová - Isla a šťastné konce

nedeľa 6. septembra 2015


Autor : Stephanie Parkinsova
Vydavateľstvo : COOBOO
Rok vydania : 2015
Romantika : áno 5/5
Napätie : trochu 2/5
Akcia : nie 0/5
Humor : áno 4/5
Žáner :romantika, dievčenský román

Ani neviete akú mám radosť z písanie tejto recenzie. Som veľmi šťastná, že konečne mám tu možnosť sa prejaviť a niečo zase napísať. 
Stephanie bola pre mňa neznáma autorka a ja nerozumiem prečo.

Jej knihy Polibek pro Annu, Kluk od vedle som registrovala ale nikdy som nemala chuť prečítať si ich a teraz si iba búcham hlavu o stôl s jedinou otázkou. Prečo? 

Od knihy Isla a šťastné konce som nečakala veľa. A myslím, že to bolo to najlepšie čo som mohla urobiť, pretože potom som ostala veľmi príjemne prekvapená! 

Tento príbeh nebol vôbec náročný, dramatický. Dej nebol komplikovaný. Táto kniha očaruje miliony čitateľov len vďaka tomu, že je písana nádherným štýlom. Určite si od tejto autorky zaobstarám aj ostatné knihy.


Isla (čítaj Ajla, aj keď ja som to často čítala ako Isla:D ) mi ako postava sadla. Je to obyčajné dievča, ktoré nemá prehnané sebavedomie. Skôr je to taká hanblivka, ktorá sa červená pri všetkom. Poviete jej, že má pekné vlasy - ostane červená.


Josh je chlapec po ktorom túžia všetky dievčatá. Či už tajne alebo otvorene. Isla je do neho tajne zamilovaná celé roky. Čo sa stane, keď sa zblížia??? 
Nechcem vám tu písať spoilery, pretože by to bola naozaj škoda prezradiť vám všetko. Táto kniha bola milá a veľmi rozkošná. 
Počas celého čítania som sa musela usmievať, pretože v knihe je plno úsmevných situácií, ktoré vás jednoducho nenechajú chladnými. Ja som ju prečítala za dva dni v práci a čas mi pri nej utekal jedna radosť. 

Knihu si určite kúpte tu.
 

Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.