Neprítomná pretože....

pondelok 2. novembra 2015


Ak ste pravidelní čitatelia môjho polomrtvého blogu, tak ste si určtie všimli, že blog postupne umiera. 
Nebudem sa vyhovárať, že je to tak preto lebo som mala blbé obdobie a podobne. Je to tak preto lebo blog pre mňa stratil to čaro aké mal kedysi.

Kedysi som nerobila nič ine iba rozmýšľala aký prídám príspevok. Aké fotky pôjdem nafotiť. Čo si oblečiem. Potrebujem nové oblečenie lebo potrebujem nafotiť veľa nových outfitov a podobne.
Myslím, že vám vôbec nemusím vysvetlovať, že mi to liezlo veľmi do peňazí že??? 

No svoje virtuálne pôsobenie som nechcela ukončiť tak som objavila youtube, odhodlala sa na to, že začnem točiť videá, našetrila na kvalitnejšiu kameru a tramdadadáá je som mňa youtuberka. (čítaj mierne ironicky)

No teraz prišlo na hovno  na nič obodbie a prestala som točiť aj videa. Prečo??? To všetko vám vysvetlím vo videu, ktoré nájdete pod týmto článkom.
Ale teraz naozaj. Čo chcem týmto článkom povedať?

Že mám záujem sa vrátiť späť.
Chcem viesť blog trochu inak ako predtým. Ale tiež potrebujem vedieť či máte o to stále zaújem. 
Preto vás prosím všetci čo si toto prečitate napíšte mi komentár či by ste mali záujem aj o takýto blog. O blog kde bude menej mojich outfitov a viac fotiek, ktoré možno aj niečo znamenajú alebo aj textu... Určite však odoberajte môj kanál kde budem aktivnejšia nájdete ho tu.  

A teraz video :


5 komentárov

 1. Ja som naklonená všetkým moznostiam a viacej textu a fotiek je určite dobrá cesta :) Som veľmi rada, že si sa rozhodla opäť pokračovať v blogovaní a aj v točení videi. Budem ti držať palce a tešiť sa na každý nový článok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Chýbala si nám tu !!!

  Pozývam ťa na moju giveaway : http://aduliksun.blogspot.sk/2015/10/jesenna-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Určite viac píš a toč, si skvelá a veľmi pozitívna,ale tak určite bývajú ťažké obdobia, tiež mám niekedy pocit, že by som mala prestať, ale moji čitatelia ma posúvajú vpred:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. sama tomu dobre rozumiem, že keď proste nemáš náladu vôbec na nič, ťažko sa spravuje blog a točia videá ;) jednoznačne sa na to musíš cítiť :) ale z tvojho návratu sa teším :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nič sa nedeje pokial si nemala chuť na písanie ved blog je o tom trochu sa odreagovať a zabaviť atak, ačo sa tyka toho falošného profilu to je naozaj zvláštne keď niekto také niečo urobí ja práve aj koli podobnému dovodu nepridávam žiadne moje fotky na blog ani nikoho ineho,tak sa drž držim palce:))

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.