january random

pondelok 15. februára 2016

 

Je tu ešte niekto kto si pamäta moje week posty? Každú nedeľu som pre vás mala snáď tisíc fotiek z celého týždňa. Bola som posadnutná week postami, celý týždeň som sa tešila na nedeľu, aby som vám ho mohla zverejniť. 
Potom nastal zlom.
Najskôr nebol čas.
Potom prišlo tmavé obdobie môjho života.
Potom začalo do môjho života prenikať svetlo a život začal byť stále svetlejší a svetlejší.

Momentálne sa cítim ako na hojdačke. Jedno ráno sa zobudím šťastná ako nikdy a mám pocit, že už sa dna nikdy nedotknem.
Na druhý deň mám pocit, že som na dno padla.
V každom prípade sa mám dobre.  A keď sa náhodou dobre nemám, snažím sa samu seba presvedčiť, že čoskoro budem opäť hore. A verte či nie ono to naozaj funguje.

Smutne vám, však oznamujem, že week posty aké ste ich poznali pravdepodobne nebudú.
Netvrdím, že nikdy.
Len momentálne by som nemala na niečo také čas.
Ale nebojte sa.
Random posty plné fotiek z tohto blogu nikdy nezmiznú. V podstate tieto články sú také srdce môjho blogu a nikdy sa ich nezvdám. Preto som si pre vás aj dnes pripravila článok v ktorom nájdete random fotky z januára.

 

 Aký bol teda január 2016? 

Január som mala v podstate voľný. Väčšinu skúšiek som zvládla v decembri v predtermínoch a na január mi ostali iba dve. Z toho jedna "praktická" nám dala dosť zabrať ale v strese a v panike sme ju zvládli. Točili sme reportáž, ktorú sme si pekne amatérsky zostrihali a obhájili. Samozrejme aj tému sme vybrali na poslednú chvíľu no nakoniec všetko dopadlo tak ako malo. 

Víkendy som trávila väčšinou s Mary alebo v meste. Po dlhej dobe som sa stretla so svojou sesternicou s ktoru sme aj natočili video ak ste ho nevideli tak kliknite sem. Zvyšné dni som bola doma alebo v práci. Na môj YT kanál pribudli tri videá. (odber)   Koncom januára som sa rozhodla ignorovať niektoré osoby v mojom živote a tým som dopísala ďalšie kapitoly môjho života.

Neviem sa už dočkať ako budú vyzerať tie nové.narcis opäť v hre / BITCH FACES / s Aničkou sme fotili autoportrety u Aničky som sa ubytovala veľmi rýchlo / je zo mňa šoférka / so seternicou / keď neviete čo zo sebou a vonku je zima


jeden večer v meste /  nočná prechádzka / knihy knihy knihy / striháme o sto šesť /s jedného posedenia / selfie / s Aničkou po prve / s Aničkou po druhé

A sme na konci dnešného článku.
Cením si každého kto si to prečítal až sem a teším sa na vás v ďaľšom článku.

Majte sa kráásne :)


1 komentár

  1. Mne január ubehol strašne rýchlo a nerobila som nič iné iba som sa učila. Chvalabohu, že je to už za mnou. Inak máš krásne fotky. :)

    www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk
    Pozývam ťa na moju Valentínsku giveaway. Budem rada ak sa zapojíš. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.