Anna Toddová - After Tajomstvo

utorok 24. mája 2016


  Autor : Anna Toddová
Vydavateľstvo
: YOLi
Rok vydania : 2016
Romantika : áno  4/5
Napätie : áno 4 /5
Akcia: občas  3/5
Humor :  áno 4/5
Žáner :YA román
Hardin a Tessa su späť! Hurá alebo no zbohom? Tretia kniha sa nesie v podobnom duchu ako predchadzajúce dva diely. Ale poďme pekne od začiatku....

Keď mi kniha prišla bola sm prekvapená jej hrúbkou. 800 strán príbehu, ktorý by sa dal skrátiť do dvoch kníh. Ale autorka ma veľmi veľkú fantáziu a je schopná vytvoriť naozaj všelijaké možné zápletky.

After Sľub skončil v tom najlepšom, takže som bola na pokračovanie naozaj veľmi zvedavá. Trojka začína presne tam kde končí dvojka a priamo vás vtiahne do deja.  Kniha ma na začiatku naozaj bavila a ako som čítala ďalej a ďalej postupne strácala "grády".

Autorka má veľký problém s vymyslením veľkého zvratu, ktorý by vás prekvapil a dej zamotal. Celý príbeh sa stále točí o tom istom. Hardin a Tessa sa pohádajú na chvíľu sa odlúčia a potom sú opäť spolu. Občas sa tam zamotá nejaká vedľajšia postava ale pri Hardinovi a Tesse nedostane žiadny priestor presadiť sa. A to je veľká škoda.

Prečo by mali v celej knihe byť len dvaja hlavný hrdinovia okolo, ktorých sa točí celý príbeh? Z toho mi bolo mierne smutno ale nevadí.

Kniha Tajomstvo je príjemné pokračovanie série After. Dej sa veľmi výrazne neposúva vpred ale napriek tomu na vás čaká pár neočakávaných zvratov a prekvapení. Ako je už u autorky zvykom najväčšie prekvapenia na nás čakajú až na konci.
Za poskytnutie recenzného výtlačku ďakujem  Ikar. Knihu si môžete kúpiť na tu.

Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.