blog kedysi a blog dnes

utorok 17. mája 2016


Mám pocit, že som sa opäť dostala do štádia v ktorom by som vedela začať schopnejšie blogovať. Je to to štádium v ktorom pri pomyslení na písanie nového príspevku pre vás, necítim povinnosť ale radosť z toho, že môžem niečo pridať. 

No môj blog nebude už nikdy taký aký predtým. Je to tým, že ja som sa zmenila. Kedysi som mala potrebu písať iba o tom čo mám na seba a odkiaľ to mám. Raz za týždeň som pridala mix fotiek, ktoré som mala nafotené v mobile, aby ste mali ako taký prehľad čo je v mojom živote nové. 

Teraz cítím, že je to iné. Ja som iná. Nemám potrebu fotiť aj päť outfitov denne, aby som mala čo pridávať na blog. Pred rokom som to tak robila. Skombinovala som rôzne druhy oblečenia tak, ako ste to ešte nevideli a išla fotiť. A poviem vám tajomstvo.
Veľakrát som tak bola oblečená iba kvoli fotkám. V bežnom živote som sa tak neobliekla.

Zverejňujem menej fotiek zo svojho súkromia ako predtým ale napriek tomu mám pocit, že blog sa stáva osobnejším ako bol kedysi. Nehovorím, že tu nenájdete žiadne outfity, random posty a podobne.
Bez nich by tento blog nebol tým či bol, ale napriek tomu sa stáva niečím čím ešte nebol.

Dúfam, že vám to dáva zmysel. Tento článok píšem o 0:07. Bolí ma brucho a hlava. Napriek tomu neviem spať. 

Na záver by som sa chcela iba poďakovať všetkým tým čo ma čítate. Najviac si vážim čitateľov, ktorí sú tu so mnou už niekoľko rokov. Samozrejme, radosť mi robia aj tí noví. 

Majte čo najkrajší utorok!  


6 komentárov

 1. dáva to zmysel, sama takýmto obdobím teraz prechádzam a dostávam sa tam, kde som nebola a je to ešte lepšie či už v osobnom živote alebo v tom blogovom :) sama som o tom včera večer spísala článok, tak uvidím či dáva zmysel aj ten keď ho pridám :D

  www.its-only-about-you.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky kolikrát píšu takto v noci a pak netuším, jestli to bude dávat smysl. Hlavně ty mé pocitovky. Jsem zvědavá, jak se to tu bude vyvíjet :). Krásné fotky!
  https://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľa som som mala tento pocit..bavilo a ma hrozne veľa vecí, no teraz zisťujem, že len oblečenie a makeup nie je všetko:) pekný článok:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekné fotky veľmi, samozrejme meníme sa a nebudeme stále robiť to isté čo predtým, lebo človek trochu prehodnotí postupne všetko okolo a čo je dôležitejšie. Drž sa:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekné fotky, len je na nich moc šumu, chcelo by to nižšie Iso :) Pekný deň prajem.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Šum som pridavala vo photoshope kvoli efektu :) Aj tebe pekný deň.

   Odstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.