march random

piatok 20. mája 2016


Bohužiaľ, áno. Čítate správne. Článok sa volá march random! Nepomýlila som sa ani nič podobné jednoducho som sem random fotky z marca nepridala. A bola by to škoda, pretože keď som pri plnení cvičenia do školy, hľadala nejaké vhodné fotky, aby som mohla obabrať celý systém fotenia fotiek odznova, som objavila tieto. 

Ak vás to zaujíma, tak to cvičenie som prefocovala na novo a na poslednú chvíľu, pretože mi to nedalo. Ale aj tak by bola škoda nezverejniť aspoň pár random fotografií z tohto mesiaca. 

Aký bol vlastne marec? Zamýšlať sa dva mesiace späť mi dáva zabrať ale ak by som mala marec pomenovať jedným slovom to slovo by bola NEISTOTA.
Marec bol v mojom živote veľmi neistý mesiac a veľmi som sa bála, že stratím niečo, na čom mi začínalo záležať každým dňom viac a viac.

Okrem iného mamina oslávila narodeniny, tatino meniny, veľa som nakupovala, snažili sme sa neúspešne natočiť amatérsky film, začala som behať ale nie pravidelne a aj tak mi to nikto neverí. Stretla som sa so spolužiakmi zo strednej a aj s dievčaťom na ktorom mi veľmi záleží aj napriek tomu, že sa vidíme málo. 

A to je myslím aj všetko. Nebojte sa s marcom ešte nekončíme. Mám pre vás fotky z mobilu, ale to až v ďaľšom článku.


6 komentárov

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.