dnes mám rande so svojim mestom

streda 10. augusta 2016



Dnes nemám žiadne rande a už vôbec nie so svojim mestom ,ale veľmi sa mi ten titulok hodil k dnešnému postu.
Dokonca som na seba hrdá, že som vymyslela taký originálny titulok! ( ale musíte uznať, že je to lepšie akokeby som napísala 10/8 )

Tieto fotky vznikli, keď som okrem rande so svojim mestom, mala rande aj s Aničkou a Paťkou.  Zbožňujem takéto dni, keď sa stretneme, ideme na ľadový čaj a preberáme všetky možné trápenia, radosti a starosti. Až mi je smutno, lebo momentálne som od nich ďaleko a stretneme sa asi až niekedy koncom augusta. 

Myslím, že tieto fotky sa veľmi podarili a overál, ktorý mám na sebe jednoducho milujem! Nadšene a naivne som si ho priniesla aj do Švajčiarska ale tu je tak počasie na svetre. Čiže o letnom overály, môžem iba snívať.
Alebo sa na neho môžem pozerať prostredníctvom fotiek.








6 komentárov

 1. Jeeeeeej, milujem pesničku od Tublatanky Dnes mám rande so svojim mestom.o) Ten overal je naozaj veľmi chutný a dáfam, že budeš mať viac slnečných a teplých dní, aby si ho mohla nosiť. Bola by škoda nechať ho zavretý v skrini.
  Budem rada ak sa zastavíš u mňa na blogu a pridáš sa k fashion party MY RED CARPET.o)

  Anna xoxo
  www.glamadventure.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Naozaj je krásny a pristane ti, a tie vlásky ti už dobre podrástli:) u nás to tiež nie že žiadna sláva s tým počASíM tak fúkalo že to by už bolo aj na bundu:(

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak overal je skutočne skvelý, a rovnako aj fotky. Áno poznám ten pocit keď vymyslieť titulok dá naozaj prácu a potom aj tak skončím pri niečom jednoslovnom a banálnom, ale a tým rande si z toho vykorčuľovala veľmi dobre :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.