Keď vám tatinko fotí outfit v Berlíne

pondelok 22. augusta 2016


"Prečo prosím ťa tak čudne stojíš to sa nevieš postaviť normálne?"
"Akoto myslíš, že si tam príliš malá a nič nevidieť???"
"Prečo je to rozmazané?"
"A čo je to to ostrenie?"
"To sa nedá vidieť kedy to je ostré a kedy nie!"
"Vieš čo ja som na výlete, foť sa sama!"

A presne takýchto podobných hlášok by som vedela napísať veľmi veľa. Vlastne by z toho mohla byť mini knižka citátov môjho otca. Ak sledujete môj instagram  tak viete, že cca pred 4 týždňani som bola na pár dni v Berlíne. To ako mi tam bolo vám napíšem v ďaľšom článku. 

Na výlete som bola s mojim tatinom. Vždy keď idem na nejaké nové miesto teším sa, že tam vzniknú pekné fotky. Neviem či táto radosť pramení z môjho dobre živeného narcismu alebo mám jednoducho rada pekné fotky z pekných miest.

Môj tatino bol jediný fotograf po ruke a tak som sa rozhodla, že náš výlet povýšim na rýchlokurz fotenia. Samozrejme z môjho nápadu nebol nadšený ale snažil sa. A ja som mu za to veľmi vďačná a aj keď mám asi dvadstať takých istých neostrých fotiek občas sa mu nejaká aj podarila.
 

" A prečo ťa mám fotiť pri tej škaredej tehlovej stene?"
"Podľa mňa to vôbec nie je pekné pozadie na fotku."
"A nechceš si nabudúce so sebou zobrať aj nejakú kamarátku čo vie fotiť?"
"Vieš mňa toto naozaj nebaví, prečo potrebuješ z každého miesta aspoň šesť fotiek."


 7 komentárov

 1. Náhodou dobré :D Já tátovi foťák už nikdy nedám do ruky. Fotí tak, že si klekne na zem a to má člověk o 20 kilo víc. Děkuju, nechci :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. "Prečo prosím ťa tak čudne stojíš to sa nevieš postaviť normálne?"... Tak tato věta mě opravdu rozesmála. Ale myslím, že můj táta by reagoval podobně jako ten Tvůj :D.

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. :D to sú otcovia :D môj pre istotu nechápe prečo fotím okolie a pamiatky bez ľudí alebo prečo sa nepostavím k nejakej peknej pamiatke :D že ved pohľadnicu si môže kúpiť, načo ju fotím :D a tieto fotky sa podarili a teším sa na článok, v Berlíne je podľa ma naozaj krásne a vyžaruje z neho úplne iná energia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hahaha vidím, že sú naši ocinovia v tomto podobní :D môj je tiež taký frfloš a to čo povedal o tej "škaredej" tehlovej stene, presne vidím môjho ocina, ako to hovorí, on proste nechápe umeleckým veciam :D inak ale veľmi pekné fotky mu vyšli! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. pobavila si ma :D ja to mám pri fotení tak isto, no mňa fotí brat a to je snáď ešte horšie :D sluší ti to ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak to já mám dobré, že oba moji rodiče rádi fotí a mají pro to docela cit :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Haha, skvelý článok! ♥ tieto reči presne počúvam ja ale od maminy, tá tiež veľakrát nechápala, prečo sa len chcem fotiť pri ošarpanej stene :D Čo sa týka ocina, tomu radšej ani foťák neukazujem, pretože keď ma vidí, ako s ním utekám niekam von, krúti si hlavou :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.