jul random

piatok 30. septembra 2016

 

Začína sa najobľúbenejšie obdobie v roku. Prichádza teplá jeseň, ktorá trvá iba chvíľku preto si ju chcem užiť najviac ako sa dá.
Minulý rok som ju strávila s hlavou v smútku a mám trochu obavy, že tento rok do dopadne veľmi podobne.   Ale ešte mám pre vás dosť článkov z leta, takže rýchlo na to nech sa potom môžeme tešiť jesennej atmosfére.

Júl bol veľmi príjemný mesiac. Našla som stratenú rovnováhu ( ktorú som stratila ale o tom sa dočítate aj v článku o septembri ).
S babami sme sa rozhodli, že si založíme nový YT kanál Fidorky a máme z neho radosť.
Čiže ak ste ešte nevedeli, že sme nejaký taký kanál založili tak rýchlo to napravte a dajte nám odber, urobíte nám tým radosť. 

Nechcem sa veľmi rozpisovať, pretože mám ešte naponáhlo, takže zvyšok za mňa povedia fotografie.

INSTAGRAM verapadis
SNAPCHAT : vera661
FACEBOOK : Vera Paradis
YOUTUBE : Vera Paradis


6 komentárov

 1. krásne fotky :) musím sa ťa spýtať, či majú tie knižky taký učebnicová charakter, alebo je to skôr čítanie vo voľnom čase pre tých, ktorých zaujíma táto tematika? naozaj ma totiž oslovili :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, ja by som skor povedala, že je to také čítanie vo voľnom čase, niektoré veci sú tam popísane odborne ale nájdeš tam aj veľa zaujimavosti ohľadom každej "myšlienky" čiže ak ťa to zaujima odporučam mňa tie knižky veľmi chytili a všeličo som sa podozvedala :)

   Odstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.