január random

pondelok 30. januára 2017Ani nevieme ako a január ubehol. Bol to príjemný začiatok tohto roka. Hneď po novom roku sa ochladilo a celý mesiac bol mrazivý. Ale o tom vám rozprávať nebudem. Predpokladám, že informácie o počasí, ktoré sú ešte aj neaktuálne vás zaujímať nebudú. 

Hneď prvý januári týždeň som sa vybrala za Paťkou. Vonku bolo tak nepriaznivé počasie, že ani autobusy nejazdili na čas. Možno to je tým, že Paťka býva v bratislavskej Narnii. ( tak volám jej mestskú časť) Mali sme naozaj super babský deň.

Krátko na to som si nafarbila opäť vlasy - tentokrát išla červená na celé vlasy ale bol to iba šampon. Takže hore už mám pomaly opäť moju prirodzenú hnedú a konce červené.  Okrem toho som veľmi veľa pracovala a starala sa o Aimee, ktorú mám u otca. Druhú polku januára som opäť bývala sama a užívala som si to.  S Paťkou sme absolvovali poslednú skúšku z audiovizuálnej tvorby a teraz sa modlíme, nech máme všetky skúšky hotové na prvý pokus.

Hneď po skúške som sa vybrala na víkend do Tatier a  bolo mi aj ľúto, že ten víkend ubehol tak rýchlo. Môj súkromný  život je jedna horská dráha. Raz som hore potom som dole. Aby som bola objektívna v januári som bola väčšinu času hore ale moje domyšlácie schopnosti ma ťahali dole.

 

 
3 komentáre

  1. Príjemný random, tieto články ja môžem. A do buducna už mysli pozitivne, žiadne domýšlanie si :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tieto články mám od teba fakt rada :) Aj celkovo, no možno to je tým, že mám rada tvoje fotky, ktoré sú vždy super :D

    Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju súťaž, ktorá je na blogu GIVEAWAY

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.