black dress & fur vest

štvrtok 9. februára 2017Pamätáte si ako som tu slávnostne vyhlásila, že už nebude žiadny outfit z "extérieru". ( do kým sa neoteplí samozrejme )
Tak som sa rozhodla túto bojovú úlohu splniť a nafotila som pre vás outfit vo vnútri.

Bola som práve u otca a nájsť u neho doma, jednofarebnú stenu bez nábytku je nemožné. V byte takú stenu mám ale tu nie. Tak som sa teda rozhodla, že stena nebude. 
Potrebovala som však dobré svetlo a najlepšie svetlo je práve v kuchyni. 

Fotky nedopadli ako som si predstavovala. Už sa modlím, nech sa mi vráti Paťka a nech sa oteplí, aby som mala aj fotografa a aj príjemné počasie.
 
Ako sa inak máte?  
 
Ja mám práve teraz komplikované obdobie v mojom osobonom živote. Je až zarážajúce, že osoby, ktoré najviac milujete sú schopné vás najviac zraniť. A je jedno čo ide o priateľa, o najlepšiu kamarátku alebo o rodinu. 
Ale o tom potom. 

Čo sa týka outfitu tak na sebe mám moje obľúbené čierne šaty, ktoré ste mohli vidieť napríklad aj v tomto outfite. Keďže som však nechcela byť celá v čiernom - lebo vraj som ešte mladá, aby som nosila stále čiernu ( niečo na tom bude ale neviem si pomôcť ) tak som celý outfit oživila touto príjemnou vestičkou, ktorá vyzerá pekne a aj zahreje. 

3 komentáre

  1. outfit z vnútra sa mi veľmi páči, pekné fotky :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. moc ti to sluší :) já černou miluju, naopak barvám moc neholduju, ale hnědou vestičku bych ani tolik neoznačila z a"barevnou", zkrátka, sluší ti to:)

    JANNIEBEL

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.