keď stretneš muža s malým egom

streda 15. februára 2017Väčšina žien sa sťažuje na mužov, ktorí si o sebe veľa myslia a ich ego je väčšie ako celá Európa. Aj o takých by som vedela písať ale dnes som sa zamerala na chlapov, ktorí majú opačný problém. Ich ego je príliš malé.

Títo chlapi sa delia na dve skupiny. Sú tu tí skromní u ktorých je ich hanblivosť a nedôvera v samých seba milá a potom sú tu tí falošní pokrytci. Podrobnejšie sa budeme rozprávať o skupine číslo dva. Čiže o falošných pokrytcoch.

Na začiatku sú títo muži ako z rozprávky. Máte pocit, že ste konečne stretli toho pravého, ktorý si váži skutočné hodnoty v živote a je pripravený niesť vás na rukách vždy, keď vás po nekončených nákupoch začnú bolieť nohy.
Pozorne počúva vaše sny a priania. Keď mu poviete, že máte rady vanilkovú zmrzlinu na druhý deň vám do bytu donesie kartón zmrzliny alebo vás pozve na obrovský vanilkový zmrzlinový pohár. Ideálny chlap, že?

Je veľmi jednoduché zamilovať sa do takéhoto chlapa. Hlavne keď máte už srdce veľa krát zlomené od mužov s vysokým egom. Ale o tom neskôr.
Po tom čo začnete takémuto mužovi prejavovať vrúcnejšie city a nadobudne vo vás istotu sa jeho správanie zmení. A vy sa nestačíte čudovať.

Odrazu by ste mali začať chodiť do fitka, pretože váš zadok nevyzerá až tak dobre v tých vyšportovaných nohaviciach. Nemusíte schudnúť, musíte iba spevňovať. Vôbec nevadí, že vaša postava je úplne normálna a pružná. Jednoducho treba spevňovať.
Pokiaľ trpíte hormonálnym akné mali by ste začať užívať antikoncepciu, pretože akné nikomu nepristane a možno vám aj pomôže na vaše menšie prsia, ktoré sú odrazu problém. Vaše kuchárske umenie mu už nie je dosť dobré a jeho maminka to vie uvariť lepšie. Vyčíta vám, že ste ju ešte nepoprosili o rady ako sa správne zvŕtať v kuchyni. Kedysi ste boli zaujímavé, pretože ste mali vlastný názor. Dnes váš názor už nie je žiadaný alebo ešte lepšie je bezvýznamný a nemá žiadnu hodnotu – pretože on je chlap on sa vyzná a vy ste žena. Čo vy o tom viete.

To čo sa mu na vás kedysi páčilo, je dnes váš najväčší nedostatok. Vlastne začínate pochybovať, že sa mu na vás ešte niečo páči.

Samozrejme, žiadna z nás nechce muža, ktorý nemá názor vo všetkom vás slepo vychvaľuje a podporuje. Chceme muža, ktorý vie pochváliť ale nesúhlasí so všetkým čo povieme. Uvedomuje si naše chyby ale zbytočne na ne neupozorňuje, pretože vie, že ani on nie je dokonalý.

Ak ale skritizujete pána s malým egom- oheň je na streche. Ako si to vôbec dovoľujete ? A aj tak to všetko otočí proti vám. Je úplne jedno, že ste kvôli nemu zmeškali film v kine. On sa vyhovorí na vás, pretože ste mu vyvolávali a ten čas, ktorý využil na to, aby vám vysvetlil prečo mešká, mohol využiť efektívnejšie. Nech urobí čokoľvek na vine ste vždy vy.

Pretože on je bez chyby.
Pretože on sa nemôže pomýliť.
Pretože on ma malé ego a vy máte zdravé sebavedomie a to vám jednoducho musí zničiť.
Pretože on si musí na vás kompenzovať vlastné nedostatky.fashionparadis@gmail.com

6 komentárov

 1. Neviem kde takych muzov stretnut. Mozno by som ich nenazyvala muzmi. :) Len zena s nizkym sebavedomym a hanbou za seba samu sa necha ovplyvnit takymi recami z ust partnera. V tom pripade sa to neda ale nazvat partner. Kazdy nech si je strojca svojho stastia a maka na sebe lebo to chce a nie, lebo to vravi ktosi iny

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi sa mi páči téma článku, neobkukané a originálne poňaté :)

  Sabi z blogu Beautiful savage - GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám skúsenosť s takýmito mužmi, ale zväčša si len chceli tým malým egom vynútiť pozornosť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jedno lepšie ako druhé bud takéto čudo alebo rovno namysleného s egom cez celú Európu ako hovoríš :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja mám skúsenosť skôr s druhou skupinou, s tou, čo má vysoké ego a doteraz sa nechápem, ako som s niekym takým mohla vydrťaž takmer 9 mesiacov .. Chvalabohu, teraz mám úžasného chlapca s obrovským a dobrým srdiečkom:)

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.