Obľúbenci za február 2017

pondelok 27. februára 2017


 Obľúbenci za január bol najčítanejší článok celú prvú polovicu februára. Keďže sa vám článok páčil a mal úspech, tak som sa rozhodla, že z to bude pravidelná rubrika. Nazvime to rubrika, lebo momentálne ma lepší názov nenapadá. 

V tomto mesiaci som si pre vás pripravila aj sklamania, takže to nebude iba o vychvalovaní. Pripravte si kávu, čaj a poďme sa pozrieť na čom som fičala vo februári. Rúž FREEDOM -  ešte na Vianoce som si objednala celý set rúžov od Freedomu. Samozrejme, veľa rúžov z tohto setu som porozdávala, keďže boli Vianoce a ostal mi len tento fialový fešák. Rúž nie je veľmi matného charakteru, takže pery nevysušuje a presne to som potrebovala, keďže som takmer celý február bojovala so suchými perami. Na perách nevydrží dlho ale to mi vôbec neprekážalo, pretože vyzeral veľmi pekne.

Linka od NYX – túto linku som si kúpila, keď sme sa s Paťkou potulovali po Auparku. Pôvodne som si myslela, že to bude taká tlemená hnedá ako na obale ale túto hnedú by som prirovnala k takej hnedo-červenej farbe. A áno áno viem, že tam majú testery ale práve na tento kus linky chýbal.
Nevadí.
Linku využívam pri líčení poslednú dobu často v kombinácií s čiernou linkou a vyzerá to fajn. Také príjemné oživenie celého líčenia.
Župan Lindex - znie to čudne, že vám tu hovorím o župane ako o svojom obľúbenom kúsku? Nuž, je to tak. Tento som objavila v Lindexe je veľmi pohodlný a veľmi rada v ňom pobehujem po byte, keď mám voľné poobedia. Práve v tomto županie vzniká väčšina článkov haha.Koženková bunda H&M -  táto bunda je jednoducho úžasna. Ospevovala som ju už v tomto článku a vy už asi môžete tušiť čo bude najnosenejší kúsok v mojich jarných outfitoch, že? 
 

Mengeleho dievča - vo februári som veľmi veľa dobrých kníh bohužiaľ neprečítala. Neviem či to bolo tým, že som nemala toľko času alebo som siahala po zlých literarnych dielach. Ale len jedna jediná kniha ma pohltila a o tej knihe ste si mohli prečítať tu.


Tablet - nikdy som nerozumela, prečo si ľudia kúpia tablet. Pripadalo mi to ako zbytočné vyhodenie peňazí. Veď načo kupovať tablet, keď dokáže to isté čo váš mobil? No potom som nejako zistila, že som zavalená poznámkami, ktoré potom musím prepisovať do wordu a strácam sa v nich. ( môj ntb je dosť veľký, preto ho so sebou nevláčim do školy ) Tak som si objednala tablet a som spokojná. Zapísané poznámky si hneď pošlem na mail, dokážem rýchlo upraviť nejaké články, odpovedať na všetky správy a podobne. 

Čo ma sklamalo????
 


Charcoal Nose Strip - sú to pásiky na odstránenie čiernych bodiek, ktoré majú rovnaké zloženie ako slávna čierna maska. Neviem ako vy ale mne to absolútne nepomohlo. Skúšala som aj čiernu masku, keďže som dostala vzorku a výsledok tiež nič moc. Samozrejme, pleť som mala čistejšiu ale nie je to také terno ako sľubujú.

Meis make-up - tento make-up sa ku mne dostal vďaka janurárovemu UB-boxu. Sľúboval silné krytie ale mne skôr pripadá ako BBC cream. Má dobrú konzistenciu, príjemnu vôňu ale podľa mňa slabé krytie.

Sleak rúž na pery v pere - toto bolo asi najväčšie sklamanie. Ruž sa na perách škaredo drolí, lepí a dokonca ma z neho aj štípali pery. 


Myslím, že to je pre tento mesiac? Čo ste si obľúbili vy?  

Majte sa krásne


fashionparadis@gmail.com

2 komentáre

 1. Parádní seznam oblíbených :) Já jsem s rtěnkou od Freedom také hrozně spokojená :)
  Já si oblíbila novou paletku od Urban Decay, rtěnky od Catrice a Freedom a kávové svíčky z Primarku :)
  INKA – lifestyle, focení, líčení, krása, DIY a novinky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super! :)
  Bílou košili z Manga, která sice vypadá jako takové ty "šaty" - je fakt maxi, ale když se poupraví a tak, vypadá dobře.
  Na knihy mám poslední dobou fakt štěstí, ale asi nejvíc mě nadchlo V pekle mezi ostnatými dráty a Já jsem smrt. Konečně po 2 letech jsem se dostala k přečtení 13 reasons why, za což jsem hrozně ráda.
  Jinak z kosmetiky to není nic, protože jsem se přestala malovat.
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.