február random

streda 1. marca 2017


Ďalší mesiac v roku je za nami. Povedala by som, že február bol najnáročnejší mesiac v roku, ale keďže ide v poradí o druhý mesiac, bolo by to predčasné hodnotenie. Hovorieva sa, že rozhodnutia, ktorých sa najviac bojíme nás nakoniec urobia najviac šťastnými. A ja som jedno také rozhodnutie bola donútená urobiť. Nie preto, že som sa tak rozhodla sama. Jednoducho okolnosti ma k tomu dokopali. Či to tak bude lepšie, ukáže čas.
 V konečnom dôsledku nemôžem tvrdiť, že február bol zlý mesiac. 

Nebol.
Paťka sa vrátila z Dubaja a konečne sme boli spolu, strávila som veľa prijemných posedení s priateľmi v kaviarniach, obklopila som sa ľuďmi, ktorým na mne naozaj záleží a cítila som spokojnosť. Horšie to bolo, keď som ostala sama a pocítila dôsledky mojich rozhodnutí.
Tento mesiac som mala neskutočne veľa aktivít. Či už pracovných alebo školských. Unavená som padala do postele a unavená som ráno skoro vstávala. Celé dni som sa nezastavila. Či už som pracovala alebo som sa zabávala. Bola som v kine na Kruhoch a, Psiej duši a Lala lande. Potešilo ma, že ten Lalaland sa páčil aj mojej spoločnosti, ktorá neznáša muzikály. Po dlhej dobe som sa videla aj s Baškou, dostala novú pracovnú príležitosť.. Investovala som do nového telefónu a tabletu, čiže druhú polku februára som pocítila finančné suchoty. S Paťkou sme mali konflikt s taxikárom o ktorom sa rozpísala v jej článku. (nie som si istá či už vyšiel alebo vyjde)
Na konci tohto mesiaca som pochopila, že čakanie je stagnujúci bod v živote človeka a idem vpred nech to bolí akokoľvek veľmi.
Moja rybka Steven zomrela a ja som si na druhý deň kúpila škrečka. Paťka má z neho ešte väčšiu radosť, pretože jej škrečica ( desivé slovo ) Ellie má nového frajera. Ale o tom možno v inom článku.
Áno, február bol naozaj pestrý mesiac môjho života.
 3 komentáre

 1. Máš pravdu, že by bolo predčasné konštatovať, že február bol najťažší, ale myslím si, že si zažila veľa pekného a veľa pekného ešte len zažiješ :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aj ja som mala ferbruár nejaký moc krušný ale utiekol teda nehorázne rýchlo.. ten citát som si musela aj zapísať, veľmi ma zaujal :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ako ja milujem randomy! :) super fotky, najviac sa mi páči tá s kamoškou pri vode ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.