MAREC (photo)DIARY

piatok 31. marca 2017


Mŕtvy bod.
Prázdnota.
Jedno miesto.
Žiadny pohyb vpred.
Nemala som ani chuť niečo robiť.
Nemala som inšpiráciu.
Jednoducho som ostala  v slepej uličke a čakala, kedy ma odtiaľ vyslobodí človek, ktorý ma tam zahnal. On neprišiel. Chvíľu som ešte čakala, že príde ale časom ma opustila moja naivita a zistila som, že už nepríde. Opäť.
Neostávalo mi nič iné iba sa zhlboka nadýchnuť, otočiť sa ceste po ktorej som kráčala chrbtom a ísť na novú. 

Úprimne som už z toho unavená. Je to moja chyba. Ja sa vždy na tú starú cestu vrátim a vždy verím, že tento krát to bude určite iné. Má pravdu. Moja naivita nepozná hranice. Chcem sa zbaviť bolesti, ktorá v mojom srdci ešte chvíľu bude a potom ísť vpred. Pošpinená a čistá zároveň. 

Aby ale toto zhrnutie môjho mesiaca nebolo len filozofické táranie, ktoré aj tak nikto nečíta poriadne porozprávam vám aj o tom čo som zažila. Začiatkom marca som žila pre svojho škrečka, ktorému som kúpila novú klietku a pol dňa strávila tým, že som ju stavala a tešila sa z toho. Robila som experimenty s avokádom ale nakoniec z toho vznikla iba pomazánka- ako vždy. Chodila s Paťkou na kávu a wafle po škole. Veľa sa smiala so svojimi priateľmi v kaviarňach alebo v škole. Venčila Aimee, ktorá sa rozhodla, že je už ten správny čas na kúpenie v malom Dunaji a takmer v ňom okúpala aj mňa. Deň pred Otom som si spravila masku. Pleť mi ostala fľakatá a červená. Nakoniec to do večera zmizlo. Kúpila som si The Sims 4 a konečne mám svoju ideálnu rodinku. Dokonca upírsku! Papala som veľa hamburgerov a snažila sa tváriť, že do leta je ešte ďaleko a môžem si dopriať koľko chcem.
Boli dni, kedy som raňajkovala iba šlahačku. Akože dieta?
Riešila som tému na bakalársku prácu. 


A postupne sa učila a stále učím žiť sama so sebou.
 3 komentáre

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.