Nákupy na lentilka.sk

štvrtok 30. marca 2017


Ahojte! 
Už dávnejšie som mala tú možnosť vybrať si nejaké veci z e-shopu https://www.lentilka.sk/. Je to nový e-shop, kde nájdete bižutériu rôzneho druhu za veľmi prijateľné ceny! 

Ja osobne som si mala problém vybrať, pretože sa mi páčilo takmer všetko ale nakoniec som sa rozhodla pre kryštál na krk a hodinky.   
Recenzie z tohto e-shopu ešte na blogu uvidíte, pretože plánujem ďaľší nákup ale asi vo väčšom len musím počkať na výplatu. Ale môj chudobný život študenta si odložím pre osobnejšie články. 


Na e-shope lentilka.sk nájdete naozaj obrovský výber chokerov.  Najskôr som uvažovala, že si vyberiem nejaký choker ale potom som objavila sekciu náhrdelníkov, ktoré vyzerajú ako kryštály. Ja osobne mám slabosť pre všetku tkz. nadprirodzenú bižutériu.
Teda nemyslím tým nadprirodzenú ako nadprirodzenú ale rozumieme si nie?  (dnes je moja vyjadrovacia úroveň vemi vysoko )
Mám slabosť pre všelijaké medailony, kryštaly atď. 
Tento náhrdelník je super v tom, že sa bez problémov dá nosiť aj s chokerom a pre jemnejší look aj bez neho. 

Druhá vec, ktorú som si zadovážila sú hodinky. Nikdy som poriadne hodinky nenosila, pretože som na to väčšinou zabudla a nevidela som dôvod kupovať si nejaké poriadne drahé hodinky, keď ich ani nenosím.
Ale už dlho som chcela začať nejaké hodinky nosiť a na Lentilke nájdete naozaj pekný výber hodiniek.
Rozhodla som sa pre tieto jednoduché čierno zlaté a určite si zadovažím aj v bielom prevedení, pretože sú super a nosím ich naozaj každý deň.


 Pokiaľ vás eshop zaujal tak určite si niečo utekajte objednať a nezabudnite uplatniť kód   VERAPARADIS na akýkoľvek nákup  a dostatene zľavu 10% do 8.5.2017


2 komentáre

  1. Hodinky su veeeelmi pekne ��

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tiež hodinky nenosím, ale zaobstarala som si jedny zlaté a odvtedy ich mám skoro stále na ruke :) inak e-shop vyzerá fajn. :) xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.