10 vecí v ktorých sa nezmením

piatok 5. mája 2017Rozhodla som sa, že na blogu založím tkz.rubriky. Mám v pláne si tie rubriky rozdeliť a naplánovať, aby blog nejako "ožil" a mala by som v tom prehľad.  Nuž, ale tieto veľké zmeny odomňa očakávajte až po skúškovom období.  Dnes som si však pre vás pripravila niečo čo by som mohla zaviesť pravidelne.
Mojich 10....

Ide o zoznam mojich vždy 10 bodoch. Či to už bude 10 vecí, ktoré neznášam, 10 obľúbených kníh atď. Určite mi napíšte čo si o tejto "rubrike" myslíte a či by ste ju prijali na blogu pravidelnejšie nech sa viem zariadiť. 

A teraz si poďme prečítať 10 vecí v ktorých sa nezmením aj keď možno chcem

1. Vždy budem sentimentálna a nostalgická zároveň.


Veľakrát som sa už tohto chcela zbaviť ale jednoducho som veľmi sentimentálny a nostalgický človek a len obyčajný východ slnka mi vie pripomenúť niečo čo sa už nezopakuje a potom som smutná.
 
2. Vždy budem mať radšej zvieratá ako ľudí.

Netvrdím o sebe, že som introvert. Mám rada ľudskú spoločnosť ale predsa len zviera k vám nebude mať pokrytecký postoj a nezradí vás. 

3. Vždy budem naivná 

Bohužiaľ, je to moja povahová vlastnosť. Je pravda, že už nie som naivná ako som bývala a človek sa skúsenosťami učí a silnie. No v mojom prípade je koreň naivity príliš odolný a nejakým spôsobom si budem vždy všetko prifarbovať a vidieť po svojom. 

4. Ak niekoho naozaj ľúbim, vždy mu odpustím 
 
Samú ma to prekvapuje ale je to tak. Ak v mojom živote je človek, ktorý sa mi nejako zapísal do srdca ( a je nepodstatné či to je môj partner alebo najlepšia kamarátka ) vždy mu odpustím. Už len preto, že mám k nemu nejakú citovú väzbu a niečo čo ma s ním spája. Rovnako tu hrá aj úlohu bod č. 4 ale samozrejme sem patrí aj bod č.5

5. Som veľmi tolerantná ale keď pretečie môj pohár s trpezlivosťou nie je cesty späť
  Život ma naučil robiť kompromisy. Pochopila som, že nie všetko môže byť vždy podľa mňa a musela som sa zbaviť panovačnosti, aby som vedela byť šťastnejšia. Keď som bola vo vzťahu s mojím prvým priateľom nebola som tolerantný človek. Do života mi však prišla ďalšia osoba, ktorá bola pre mňa tak trochu skúškou a naučila ma čaro tolerancie. Vďaka tej osobe si o sebe myslím, že už viem robiť kompromisy a vidím aj ostatných. Nie iba seba ako kedysi.

Ale po hlave si skákať nenechám. Keď to človek preháňa, zneužíva ma, viac mi berie ako dáva, končím s ním. Nech bol akokoľvek dôležitý.6. Vždy budem hanblivá v cudzej spoločnosti
  Ak sa ocitnem medzi ľuďmi, ktorých nepoznám a nemám k nim žiadny vzťah neprejavím sa. Budem ticho a vyzerať ako namyslená pipka alebo ako asociál. Väčšinou je zo mňa asociálna pipka. 

7. Nikdy ma neurazí hlúpy človek
 Neviem prečo ale častokrát sa mi dostane do uší, že ľudia, ktorí so mnou v živote neprehovorili len ma pozorujú zdiaľky alebo iba sledujú môj instagram či čítajú blog sa o mne nelichotivo vyjadrujú.

Tento typ človeka automaticky považujem za hlúpeho. Veď kto už len súdi niekoho bez toho, aby s ním vôbec prehovoril?
A ako sa hovorí uraziť ma môže iba inteligentný človek.

8. Nikdy sa nenaučím parkovať rovno
 A verte mi, že ma to učilo veľa ľudí a mám naozaj malé autíčko. 

9. Nikdy nebudem nikde meškať
 Jedine, žeby sa stalo niečo veľmi vážne, pretože ja keď chcem prísť na čas prídem o pol hodinu skôr. A ak chcem meškať, prídem na čas.

10. Nikdy nebudem trpezlivá
 A áno naozaj sa snažím.


Dúfam, že sa vám tento formát páčil. Budem rada ak mi dáte vedieť či v tom mám pokračovať.


fashionparadis@gmail.com

8 komentárov

 1. Myslím, že je to super nápad, ráda si přečtu pdobné články. Řekla bych, že se v těchto bodech najde docela dost lidí. I já jsem stydlivá před lidmi, který neznám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný článek. Mám ráda tenhle typ článků - top 10.
  2,4,10 - to jsou čísla, ve kterých se s tebou shodnu.
  A ta pipka? Přesně. I tohle si o mě myslí spousta lidí. Je to tak trochu můj obranný reflex a jsem si vědomá, že ho mám. A asi to nehodlám měnit. :)
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musím s tebou souhlasit především v bodě č.2 :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Musím s tebou súhlasiť v takmer 7 bodoch z 10. Najviac s tým, že budem naivná.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Som za článok TOP 10 kníh...všetkými desiatimi... :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Quantum Binary Signals

  Get professional trading signals sent to your cell phone daily.

  Start following our signals right now and gain up to 270% per day.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.