Aký rúž si vybrať na leto ?

streda 24. mája 2017


  
Dnes som si pre vás pripravila tak trochu recenzní pokec. Ospravedlňte ma, preložím vám to do normálneho jazyka. Pripravila som si pre vás moje tipy na rúže v lete – ale nejdem to písať formou klasickej recenzie, lebo na to som tak trochu lenivá.

Vonku sa nám už pomaly otepľuje a hurá leto je tu. V lete sa väčšinou moja spotreba make-upu znižuje a vystačím si so špirálou. Pri obrovských horúčavách sa vzdám aj svojich obľúbených liniek, pretože napriek tomu, že používam iba vodeodolné linky  po chvíľke pripomínam pandu.
Či chcem alebo nechcem.

Na rúže v lete väčšinou nemyslím. Občas siahnem po balzame a to je asi všetko. Hlavným dôvodom, prečo som v lete vyradila zo svojho kozmetického repertoára aj rúže bol ten, že všetky sa mi po čase roztiekli. Na perách nevydržali dlho a po chvíli som pripomínala Klauna s rozmazanou pusou.

Tak som to jednoducho vzdala a rúž sa pre mňa stal iba nutnosťou. Čiže na bežné nosenie som ho nepoužívala. V lete ste ma s rúžom videli, keď som išla večer von alebo pri nejakej inej príležitosti.

To som však ešte nepoznala rúže od NYX. Je veľmi pravdepodobné, že som vám tento rúž už spomínala v nejakých obľúbencoch ale odvtedy sa moja zbierka rozšírila o dva kusy a rozhodla sa, že si tento rúž zaslúži celý článok.

Mám ho v troch odtieňoch a asi čoskoro k nim pribudnú aj ďalšie. Poďme si rýchlo pozrieť plusy a mínusy, ktoré som našla.

+  pozitíva

- vydrží naozaj dlho a prežije aj jedenie a pitie
- neotláča sa, čo možno ocení váš partner
- silná pigmentácia
-  výber z množstva odtieňov
- efekt matných pier
- zväčšenie pier ( to je aspoň môj subjektívny pocit )
-dostupná cena (tuším okolo 6 eur )

-       negatíva

-       pri nanášaní treba byť precízny, pretože, keď rúž nanesiete zle rozmaže sa a z pokožky ho odstránite iba odličovacou vodou

-       vysušuje pery

           A teraz si pozrite moju fotodokumentáciu a napíšte mi aký rúž používate v lete vy ?  

 
 Majte sa krásne :)

fashionparadis@gmail.com


5 komentárov

 1. Nyx je úžasný. :) Ten posledný odtieň je krásny.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten třetí odstín ti velmi sluší.
  Nyx mám ráda, i když od nich vlastním jenom jednu rtěnku (tekutou), jsem s ní spokojená a rozhodně si plánuji koupit další.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musím skočiť do NYXu konečne :D Ten prvý a posledný sa mi na tebe veľmi páči :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. NYX je láska! Doma nejaké rúže mám, a sú fakt dokonalé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Takéto rúže mám tiež veľmi rada, len škoda, že tak vysušujú pery. Teraz mám najnovší matný od Gosh, ale veľmi sýtej ružovej farby čo sa mi v lete moc nepáči, neviem prečo.. Z týchto by som si na leto vybrala asi tú hnedú, tá je taká neutrálna a nič s ňou človek nepokazí. :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.