Milý denníček...

pondelok 15. mája 2017

 Ahojte.
Prajem vám pekný začiatok týždňa. Dnes máme pondelok ako iste viete a ja som si uvedomila, že už dávno nenavidím pondelky tak ako kedysi. Vlastne, keď sa nad tým zamyslím neexistuje deň, ktorý by som nenávidela. 

Veď prečo aj?  
Pokiaľ sa mi má stať niečo zlé tak sa to stane bez ohľadu na to aký deň svieti v kalendári.  Dnes ráno sa mi vstávalo naozaj ľahko. Napriek tomu, že som mala pred sebou ústnu skúšku necítila som nervozitu. Tú som cítila až keď som začula spolužiakov ako si opakujú učivo.
S Paťkou sme sa zhodli, že tým opakovaním len zisťujeme, že nič nevieme. Našťastie všetko dopadlo dobre a obe sme prešli.

Teraz začína nový týždeň a ja mám pocit, že ma nečaká nič psychicky náročné. Čakajú ma tri dni v práci ale to nie je nič čím by moja psychika trpela. Odrazu mám pocit, že mám veľa času pre seba a chuť skúšať nové veci.

Mám už aj predstavu aké, takže určite sa s vami o to podelím. (pokiaľ ste veľmi zvedaví sledujte ma na instagrame, kde sa dozviete všetko v predstihu)


fashionparadis@gmail.com

Aký bol váš začiatok týždňa? 


3 komentáre

 1. Pre mňa sú pondelky rovnakým dňom ako napríklad taká streda. Ja mám vlastne pondelky celkom rada. :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Obdivuju, že máš ve zkouškovém takovou náladičku. Krása!

  JANNIEBEL

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kedze som spominana Patka, tak sa moj pondelok oproti tebe velmi nelisil, avsak musim sa priznat ze vdaka nezavaznemu pokecu pred skuskou som sa trochu obrnila a prestala sa bat 😇

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.