zabudnutý apríl ( APRIL photoDIARY )

štvrtok 11. mája 2017

  

Chýbajú mi tie časy, keď som fotila všetko čo som videla. Všetko na moju prvú zrkadlovku.  Mala som veľmi veľa fotiek a každú nedeľu som nadšene pozerala všetky čo som nafotila a písala som zhrnutia. Týždňové.  Teraz mi to príde neuveriteľné a nesplniteľné. V apríli som takmer vôbec nefotila. Samozrejme v priečinku apríl mám okolo 100 fotiek ale sú to buď veci do školy alebo fotky, ktoré nechcem uverejňovať.
A asi 50 fotiek tvorí Paťka, ktorá mi vždy ukradne mobil a fotí sa. 

Apríl bol veľmi pekný mesiac.  Odsedeli sme si posledné prednášky a pomaly sa prehupli do skúškového, ktoré nie je až také náročné. Vonku začalo byť konečne teplejšie, takže sme to využili a trávili viac času vonku. Jediné čo ma mrzí je, že sme nefotili viac fotiek. Je to škoda.

Poznáte ten citát - najkrajšie chvíle môjho života sa nikdy nedostali na sociálne siete? Tak nejako by som zhrnula apríl.

 
fashionparadis@gmail.com

fashionparadis@gmail.com

3 komentáre

 1. tiež si pamätam tie časy keď som fotila úplne všetko a písala o tom články, no neviem či je to dospievanim alebo čím si iným no mám pocit, že som si pred nejakým časom uvedomila, že tie najlepšie veci skrátka prežívam v danom momente a telefón/foťak sa dáko stratí v procese a pravdupovediac som za to aj čiastočne rada :))
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. S fotkami to máme podobné. Dříve jsem fotila hrozně moc. Teď to docela zanedbávám, a nebo jak říkáš, jsou to fotky, které nechci zveřejnit. Jsem ráda, že duben byl pěkný měsíc, snad bude takový i květen. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Myslim, že dôležité je že si si všetky chvíľe užila. Inak skvelé fotky. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.