príbeh krátkych šiat

pondelok 12. júna 2017


"Veď nie si až taká tučná, prečo nenosíš niekedy aj niečo viac obtiahnuté?"   opýtal sa ma dávnejšie môj kamarát.
Urazene som na neho pozrela a nevedela som, či sa mám uraziť preto lebo povedal nie si až taká tučná - pretože ja sa za tučnú nepovažujem - skôr som nespevnená alebo za to, že nejaký chlap, ktorý sa v tom vôbec nevyzná a ani so mnou nechodí kritizuje moje obliekanie???! Odbila som ho vetou, že vo voľnom oblečení sa cítim pohodlne a ďalej sme to nerozoberali.

Pri jarnom triedení šatníka som si však uvedomila, že mi chýbajú nejaké obtiahnutejšie veci a že by nebolo na škodu nejaké si nakúpiť. Tak som sa rozhodla oživiť svoj šatník a prvý kúsok boli tieto šaty. Neodhadla som ale veľkosť a sú trošku kratšie ako som očakávala a necítim sa v nich až tak komfortne. Premýšľala som nad tým, že by som si tie šaty nechala skrátiť a bolo by z toho celom fajn tričko.
Tento nápad sa v mojej hlave zrodil hlavne vďaka môjmu otcovi, ktorý mi málokedy hovorí do obliekania. ( teda ak nerátam tú časť, kedy sa ma snaží poučiť, že sa vlastne obliekať neviem)

Vyhlásil, že šaty sú pekné ale príliš krátke.fashionparadis@gmail.com

2 komentáre

  1. ach tí chlapi vedia niekedy trepnúť hlášku :) ale netreba si z toho nič robiť a odbiť ich nejakou poznámkou tiež :P šaty sú super, ale chápem že sa v nich asi necítiš až tak pohodlne :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mne sa šaty veľmi páčia! :) Najlepšie je skutočne obliekať sa podľa toho, ako to cítiš ty :)

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.