MAJ

nedeľa 4. júna 2017Ani len neviem ako máj ubehol. Moje dni teraz plynú neuveriteľne rýchlo až mám pocit, že sa mi to všetko iba sníva. Na začiatku mája som išla na výlet do Tatier, zažila som svoju prvú väčšiu túru a prežila som ju bez ujmy.

Áno pred asi troma rokmi som absolvovala mini túru na Orave ale oproti tomuto to bola iba prechádzka.  

Potom som mala skúškové obdobie, ktoré ani nebolo až také náročné. Nenápadne som však sledovala to ako sa tretiaci na našej škole pripravovali na štátnice a uvedomila som si, že o rok ma čaká to isté. Mám pocit, že by som sa mala začať vzdelávať už teraz v lete. Ale ide iba o môj klasický problém  - nedostatok sebadôvery.

Ako plynul čas  získavala som viac času pre seba. Začala som amatérsky maľovať vodovými farbami a tým som objavila  novú formu relaxácie, ktorá je účinná. Tieto dni som trávila len so svojimi najbližšími ľuďmi. Ako to už v živote chodí ľudia prichádzajú a odchádzajú. Do môjho života nikto nový neprišiel ale je možné, že z neho niekto odíde.  Nie je reálne držať ľudí vo svojom živote. Čím som staršia tým viac verím na tvrdenie - tí čo v tvojom živote majú ostať tak v ňom ostanú.

Máj bol veselý. Nasmiala som sa s Mirkou, prečítala som dosť zaujímavých knižiek, navštívila som pár výstav, bola v kine, bola som nútená použiť pánske toalety, môj mobil bol posadnutý diabolskými sluchátkami a mnoho ďaľšieho. 

Koniec mája som opäť strávila v Tatrách.
fashionparadis@gmail.com

1 komentár

  1. V Tatrách muselo byť krásne. A čím ďalej, tým viac aj ja verím tomu tvrdeniu :)

    ORLLING

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.