príliš veľké okuliare pre moju malú hlavu ( letnyhit.sk )

streda 12. júla 2017Leto je opäť tu a ku letnej výbave patria neodmysliteľne slnečné okuliare. Tí čo môj blog čítajú už dlhšie, tak si určite pamätajú stránku letnyhit.sk odkiaľ už nejaké tie okuliare mám.

Väčšinou som si od nich objednávala okuliare clubmaster, pretože som vedela, že tento tvar mi sedí a nič ním nepokazím. Tento rok som sa ale rozhodla experimentovať, pretože eehmm no prečo nie a objednala som si tvar, ktorý je tento rok veľmi moderný! 

Budem mať kúúúl, okuliare, ktoré budú vyzerať trendy a aj pekne na instagrame.  ( ironický tón )Ale teraz vážne. Tento tvar ma zaujal, pretože taký ešte vo svojej zbierke nemám.
Možno som sa ale trochu prerátala. 
Okuliare mi prišli rýchlo, pekne kvalitne zabalené ako vždy. Čo oceňujem asi najviac, pretože veľa krát sa mi stalo, že som si objednala okuliare a prišli mi zničené a rozbité... Preto už z neoverených stránok veľmi neobjednávam.  Ak neviem, že budú primerane zabalené pretože, všetci vieme ako slovenská pošta zaobchádza s balíčkami, tak radšej neriskujem....

Keď som okuliare rozbalila tešila som sa ale keď som si ich nasadila boli tak trochu na moju malú hlavu veľké.

Kvalita je super a okuliare sa mi veľmi páčia a teším sa z nich. Napriek tomu mám však predsa len pocit, že k mojej tvári by sa hodili tak trošku v menšom prevedení? 

Čo myslíte? Sú mi naozaj až také veľké?
Ak však hľadáte spoľahlivú stránku z ktorej si objednáte okuliare za prijateľnú cenu a nebudete čakať mesiac na okuliare, ktoré môžu prísť v stave aláá kovová ( poprípade ) plastová praženica, určite navštívte stránku 5 komentárov

 1. tak mne z fotky príde, že ti sedia perfektne. :) ja mám presne tieto a iné skoro ani nepoužívam :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Neviem prečo, ale mne sa zdá že ti sadnú celkom dobre aj pristanú :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podľa mňa vyzerajú úplne super, musíš si na to asi len zvyknúť, aby si sa v nich cítila dobre ♥ Ja ich mám tiež a sú moje obľúbené momentálne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tiež mám okuliare z tejto stránky a nesedia mi moc dobre :/ taktiež mám pocit že mi padajú, možno keby mám iný tvar nosa :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.