August 2017

štvrtok 31. augusta 2017

 

prisahám, že pri fotení tejto fotky neutrpela Aimee žiadne fyzické ani psychické ujmy

Písanie týchto zhrnutí je pre mňa istým spôsobom očista. Viete väčšina mesačníkov má na začiatku editoriál od šéfredaktorky. Je to taký úvodník do nového čísla alebo do nového mesiaca. Ja mávam na svojom blogu tiež svoj vlastný editoriál. Ale na konci mesiaca. Zhrnutie toho čo sa v mojom živote odohralo.

August veľmi rýchlo začal a veľmi rýchlo skončil. Musím však uznať, že to bol zatiaľ naj prelomovejší mesiac môjho života.  Môj život sa zmenil od pracovnej po osobnú časť. Ok tá veta asi nedáva zmysel ale rozumieme si ?

Dostala som novú prácu, ktorá je konečne v obore, ktorý aj študujem a v mojom súkromí búrky konečne vystriedali pokoj. Samozrejme, to by som nebola ja keby som nevytvorila nejakú prehánku ale nemôže byť stále iba pokoj no nie?

August sa niesol v znamení leňošenia a pracovania. Keďže som dostala novú prácu v ktorej sa momentálne zaúčam väčšinu času trávim tým, že sa cítim ako nechápavé teľa. Upokojujem sa tým, že všetci nejako začínali a dostanem sa do toho.

Keďže voľných dní v auguste nebolo veľa vážila som si ich stonásobne viac. Väčšinou som ich trávila s mojimi najbližšími.  Bolo potrebné vychutnať si ich a vyťažiť z nich maximum. ( z tých voľných dní nie z mojich blizkých, aby sme si rozumeli )

Preto boli tieto dni plné jedla, príjemného posedávania na záhrade až do nočných hodín.

Keď bol niekto odvážny mohol sa zvlažiť vo vírivke v ktorej ale nefungoval ohrev vody.
Preto som ja túto atrakciu s radosťou vynechávala.

Na konci augusta sme sa vybrali do Tatier, kde som plánovala úplne vypnúť. Vypnúť sa mi nepodarilo ale výlet do bol príjemný.

Neviem ako vy ale ja môžem zhodnotiť, že moje leto bolo pekné. Nebola som na dovolenke, dokonca som sa ani nedostala k moru čo ma mrzí ale napriek tomu som spokojná.

V každom prípade som nadšená, pretože sa blíži jedno z mojich najobľúbenejších ročných období. Jeseň poď už k nám!


 

 fashionparadis@gmail.com6 komentárov

  1. zhrnutia sú naozaj super, veľmi ma tieto články bavia :) je fajn, že si mala pekné leto a uvidíš, že v práci to pôjde čoskoro ako po masle ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Je vidět, že sis užila skvělé léto, fotky jsou super :) Já začala v srpnu chodit na brigádu, takže to mám taky takové pracovní, teď mě čekají nějaké zkoušky a v říjnu zase do školy :)
    Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.