Čo nájdete v UBoxe?

utorok 8. augusta 2017 Som človek, ktorý miluje prekvapenia! Naozaj! Mám rada mačku vo vreci a proste fascinuje ma ten fakt, že vždy objavím veci, ktoré by som si ja za normálnych okolností nekúpila. Nebudem vám klamať, samozrejme, že sa mi stalo, že som pár krát nebola s mačkou vo vreci spokojná ale aspoň som mala pre niekoho iného darček.

A ten iný mal smolu, lebo viete čo sa hovorí - darovanému koňovi na zuby nepozeraj!
Toto nie je môj prvý UBox.  Myslím, že je v poradí tretí ale je prvý o ktorý sa s vami delím. Tie predošlé som vám neukázala, preto lebo vyhrala moja lenivosť a nechuť nafotiť každý jeden produkt. A ešte k tomu vymýšľať aj text? No ha ha ha! 

Ale teraz som plná nadšenia a radosti a ..... moment čo to tu píšem?
Jednoducho som nemala inšpiráciu na nejaké úvahové články, dokonca nemám ani žiadne outfity v zásobe, recenziu na knihu mám rozpísanú už týždeň a nič iné ako podeliť sa s obsahom tejto krabičky mi nenapadlo. Ale predsa len si myslím, že článok má potenciál zaujať vás!
Takže hurááá na to. 

Ako prvé ste si určite všimli, že moja krabička je ofrkaná. Neprišla v takom stave ale dá sa využiť aj ako stolík pri lakovaní nechtov. To je prvé veľké plus tohto zázraku.

 Natural Bath Towel - špongio uterák 

Hneď na začiatku vám chcem povedať, že sprievodný list, ktorý balia  ku každému boxu som zničila, lebo ja trúba som si ho odtrhla z veka krabice, aby som ho mohla študovať vo vani.
A tam sa tragicky utopil. 
Tento špongio-uterák je vec, ktorú by som si normálne nekúpila ale keďže som milovník škrabkania chrbta a nemám nikoho, kto by mi ho škrabkal tak dlho ako si prajem, myslím, že na tohto spoločníka si zvyknem. 

Čiže produktu dávam : PLUS


  Bebe kozmetika

Úprimne z týchto dvoch produktov mám najväčšiu radosť!  Bebe kozmetiku poznám už dlho. Majú výborné ľahké pleťové krémy, ktoré nezaťažujú pokožku a krásne ju vyživia. Bohužiaľ, u nás ju v kamenných predajniach nekúpite, čo je tak trochu škoda. V balíčku som si našla pleťovú vodu a odličovač. Pleťových vôd mám plnú... plný šuflík, preto neviem kedy vodu vyskúšam. Ale ten odličovač už čoskoro zažiari.

Produktu dávam : PLUS


  
Pre čisté uši, aby sme všetko počuli

 Úprimne, toto mi prišla ako zbytočnosť. Vatové tyčinky do ucha zoženieme aj v Samoške. Jediné čo je pekné je krabička ( ale ja mám na tyčinky vlastnú). A ako ďalšie pozitívum je podľa mňa to, že nie sú plastové ale drevené. 

Produktu dávam :  MÍNUS


Voňavé sviečky 

Ja som veľký milovník sviečok. Paradoxne ich veľmi nezapaľujem ale zbieram ich. Mám ich uložené v skrinke, ktorú keď otvorím zaplaví ma krásna vôňa a ja som spokojná a šťastná. Tiež sa občas prechádzam v Ikeii do kým ma nerozbolí hlava. S týmito poľskými sviečkami som sa už stretla ale nie v broskyňovej vôni. Myslím, že sviečkami nikdy nič nepokazíte ale predsa len je to také darčekové klišé.

Produktu dávam : NEUTRAL. ( nenadchol ani nesklamal ale niekto z mojich známych možno dostane klišé darček )

Bambusový hrebeň

Ja osobne nemôžem používať hrebene. Vytrhám si ním aj vlasy, ktoré nemám! Ale predsa len som našla využite aj pre tento produkt. Je to príjemný škrabkač hlavy a pokiaľ mám vlasy rozčesané prijemne sa s ním rozotiera vyživovací olejček.

Produktu dávam : NEUTRAL
 Gélová vložka do lodičiek 

Ako kráľovná všetkých pľuzgierov a otlakov mám z tohto produktu radosť. Viete mne otlak urobia aj topánky, ktoré sú mäkké ako papučky. Možno je to tým, že mám čaptavú chôdzu vďaka mojím plochým chodidlám ale naučila som sa s tým žiť.
Vždy sa cítim ako Ariel, ktorá kráča po ihlách!
V každom prípade som zvedavá, či tieto vložky splnia to čo majú. 

Produktu dávam : PLUS


Ústna voda Aquafresh

Tento produkt je pre mňa úplne na nič. Používam len overenú ústnu vodu z ktorej viem, že ma nenapne, pretože som na takéto veci precitlivelá. Nemám ani motiváciu skúšať ju a rozmýšľam komu ju darujem. Myslím, že tatinko by sa určite potešil.
Verím, že niekoho potešiť môže ale ja mám voči tomu súkromnú averziu. 

Produktu dávam :  MÍNUSÚchylka pre Veroniku

Dávnejšie som si robila poriadok v rúžoch a leskoch a zistila som, že ich mám obrovské množstvo. Odvtedy som si do mojej zbierky nakúpila ďalšie a ďalšie a pribudol do nich aj tento fešák!
Moja prvá reakcia bola - ach,  načo ti bude veď ich máš veľa, niekomu ho venuješ.
Potom som však mala fotenie a nemala som po ruke žiadny iný lesk iba tento. (mala som ho so sebou, preto lebo v ten deň som nafotila rovno aj fotografie k tomuto článku )
Naniesla som si ho na pery a ostala šťastná. Lesk má krásnu farbu, pigmentácu a drží a drží. Mala som ho na sebe celý deň a v ten deň som sa ešte aj kúpala.
Na konci dňa bol iba vyblednutý, trochu fľakatý ale bol tam. Myslím, že je to prvý lesk/rúž, ktorý trúfol moje obľúbené matné ruže od NYX! 

Len škoda, že je taký maličký a neviem kam som ho dala.

Produktu dávam : PLUS 


Dúfam, že sa vám tento článok páčil! Určite mi dajte vedieť, či by ste chceli takéto články častejšie a podelte sa so mnou o vaše skúsenosti s UBoxom alebo inými balíčkami. 

Majte sa krásne :)
 

Aby ti nič neuniklo sleduj ma na FB a instagrame :) 
 

fashionparadis@gmail.com

5 komentárov

 1. zaujímavý obsah :) ja by som z neho asi bola skôr sklamaná, ale sú tam aj pekné kúsky :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento Ubox vyzerá skutočne dobre a kvalitne. :) Tieto boxy plné prekvapení zbožňujem. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty svíčky si kupuju podobné a voní krásně :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Snáď jediný U-BOX ktorý sa mi skutočne páči :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vypadá to celkem jako fajn box, super věci tam jsou :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.