Oživte si posteľ s Evenit

streda 23. augusta 2017Ak sa niekedy stane, že prídete ku mne domov na návštevu a chcete si sadnúť na moju posteľ, moja prvá reakcia bude pravdepodobne hysterický výkrik. 
Hneď po mojom akože odstrašujúcom  kriku bojovo prižmurím oči a opýtam sa vás či máte čisté nohavice, keďže sa svojvoľne chystáte usadiť na moju posteľ. 

Bohužiaľ, veľmi mi prekáža predstava, že si niekto sadne na moje periny v oblečení v ktorom sedel napríklad vo verejnej doprave, na lavičkách a podobne. Preto si väčšinou svoju posteľ prikrývam dekou. Účel to splní ale má to jednu nevýhodu.
Nevyzerá to príliš esteticky.

Už dlhšiu dobu som hľadala nejaký pekný prehoz na posteľ. Tie v Ikeii boli pekné ale pripadali mi príliš okukané, pretože ich nájdete takmer v každej domácnosti. ( samozrejme nič proti, veď moja posteľ pochádza práve z Ikeii) 

Potom mi prišla ponuka na spoluprácu od e-shopu Evenit.

Rýchlo som si prezrela ich ponuku a zistila som, že ponúkajú sortiment od obliečok až po sedacie vaky.
Nájdete tam niečo pre vašu kuchyňu, kúpeľňu a tak ďalej. 
Mňa osobne zaujali prehozy na posteľ, keďže ako som už spomínala dlhšie som nejaký zháňala.
 


 Môjho srdca šampión sa stal tento levanduľový prešívaný prehoz, ktorý ma zaujal na prvý pohľad.  Je obojstranný, takže ak má levanduľový vzor omrzí nemusím zháňať nový.
Stačí ak ho otočím na druhú stranu a mám pekný pásikavý prehoz.
Ako nový no nie?

V lete sa dá použiť aj namiesto paplónu a ja som veľmi nadšená. Rozmýšľam, že si k nemu dokúpim nejaké obliečky, nech mi to v izbe pekné ladí.

 


Prehoz dorazil pomerne rýchlo a veľmi pekne zabalený. Komunikácia s e-shopom bola bezproblémová. 
Ak hľadáte nejaké pekné dekorácie do vašej spálne, kuchyne, kúpeľne či dokonca záhrady, určite sa na e-shopom pozrite. Ceny sú tam primerané kvalite výrobku. fashionparadis@gmail.com

8 komentárov

 1. Přehoz je krásný! :) Nikdy mě nenapadlo řešit to, že si někdo sedne na postel v oblečení, ve kterém byl venku, ale když nad tím tak přemýšlím, tak něco na tom bude :) Achjo, asi do budoucna nějaký přehoz přes postel budu potřebovat taky :D

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ďakujem, že to tak máš aj ty a nie som šialená sama :D ja tiež neznášam, keď mi niekto sedával na perinách v špinavých gatiach, preto to už niekoľko rokov riešim prehozmi :) tento je naozaj krásny a je to hlavne praktické! inak, ak budeš hľadať nový, ja si zvyknem kupovať v Jysku, sú zaujímavé a v zľavách sa dajú kúpiť veľmi lacno ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Přehoz je skvělá věc, takové praktické a přitom stylové kousky do bytu zbožňuju. Uplně tě chápu, nejsi sama "magorka". :D :) PS: Skvělý "ombre" noťas!

  Corculum| Stepanka_t
  Instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Teda a to ja som si myslela, že som maniak na čistotu, no vidim, že som sa stretla s ešte väčším :-D Tiež mi inak takéto veci vadia a veru prehoz je skvelá vec. A tento je krásny.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak ten přehoz je skvělej! Mam moc ráda levandule, celkově.
  Šárka

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To je krásný přehoz ♥ nikdy by mě tohle nenapadlo, takhle přemášlet o tom, kdo sedá na postel :D
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.