priesvitný detail

streda 16. augusta 2017


  Budem úprimná.
( poslednú dobu mám pocit, že túto frázu používam v jednom kuse ale to som rozoberať nechcela ) 

Vonku je počasie, ktoré z duše nenávidím.
Ráno vstanem a som spotená.
Osprchujem sa a kvapky vody na mne neuschnú - nahradí ich pot.
Večer idem spať a kúpem sa vo vlastnom pote.
Niekedy som ochotná sedieť v aute, len tak. Pretože tam mám klimatizáciu a je mi tam dobre. Interiér v aute sa vychladí na nezdravých 17 stupňov a ja v ňom iba meditujem a pozerám sa na potiaci svet. 

Samozrejme, takmer vždy príde tá chvíľa, kedy musím vystúpiť.  Vtedy mi počasie vonku vylepí takú facku, že sa mi hlava zatočí. Nezdravá prudká zmena teploty mi neprospieva. Moje uzliny sú opuchnuté, pokašliavam, posmrkávam a nadávam.
Myslíte si však, že sa poučím?
Poučím.
Keď sa mi pokazí v aute klima.

Ale verte či nie toto stále nie je pointa článku. 

Na začiatku som vám popísala to ako ťažko znášam horúčavy. Keďže väčšinu môjho letného času riešim to ako prežiť, tak je logicky jasné, že absolútne nemám chuť vymýšľať outfity.
Nebaví ma to.

Najradšej by som chodila v tom istom. Obrovskom tenkom voľnom tričku. Jedného podobne horúceho dňa som si obliekla biele šortky a biele tielko. Moja veľmi dobrá kamarátka vyhlásila, že vyzerám ako lekárka v letnej rovnošate. Nuž, niečo na tom bolo.

V útrobách svojej skrine som však objavila dlhú čiernu priesvitnú košeľu. Nosievala som ju na jeseň pod sveter, pretože límec z košele pekne vyčnieval a vyzeralo to vkusne. Natiahla som si ju na svoj lekársky outfit a tu je výsledok.


fashionparadis@gmail.com

5 komentárov

 1. To počasí mě taky štve, kor,když bydlím momentálně pod střechou :D Pěkně sis vyhrála s tou košilí, outfit je hezký moc! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Košile je nádherná, moc ti sluší! :)
  Jinak s tou klimatizací opatrně, já už mám 3 měsíce zánět dutin z klimatizace v práci, není to nic příjemného, teď už to snad doléčím, ulevilo se mi. Ale měla jsem několikery antibiotika a další léky a teď mám kortikoidy.
  Leni z lifefoodtravel.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky nemám ráda to vedro, je to děs, pak je zase o 10 stupňů míň a člověk aby se z toho zbláznil :D Jinak košile je super, moc ti sluší :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásny outfit :) Našťastie, u nás už je chladnejšie a dúfam, že už tie horúčavy nebudu :/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.