Čo nájdete v mojej kozmetickej taške?

utorok 19. septembra 2017


Ahojte!
Rozhodla som sa napísať aj trochu iný článok ako všelijaké úvahové bláboly.
Samozrejme, mohla by som aj pridať nejaký ten outfit ale je to tak trochu problémové. Možno tento víkend sa mi podarí niečo aj nafotiť veď uvidíme.

Ale nebudeme odbiehať od témy. Čo ja robím veľmi rada! 

Po dlhšej dobe som sa rozhodla, že napíšem článok v ktorom vám ukážem kozmetické produkty, ktoré používam každý deň, keď sa líčim.
Samozrejme, nepatrím k tým dievčatám, ktoré sa maľujú každý deň.


Paradoxne čím som staršia tým menej siaham po dekoratívnej kozmetike. Ale keď už siahnem držím sa istej rutiny a tú vám predstavím v tomto článku!


Bronzer od she - mám veľmi rada zvýraznenie kontúr tváre. Keďže mám pocit, že mám tak trochu bucľatejšiu tvár, tento trik zoštíhlenia mi vyhovuje viac ako držanie diét.  Okrem iného na patlanie troch farieb na pleť a následne tieňovania ( mám na mysli konturovanie ) som lenivá a grambľavá, takže preferujem nanášanie iba bronzeru ná lícne kosti.
Efekt, ktorý vytvorí mi vyhovuje a hlavne je to rýchle a pekné. 

Štence od Jessup - tieto dva štence mi nesmú v mojej kozmetickej taštičke nikdy chýbať. Jedným nanášam bronzer a druhý mam na očné tiene. Keďže moje každodenné líčenie je veľmi jednoduché priam až primitívne vystačím si s týmito dvoma pomocníkmi bez problémov. 
Vodeodolná linka od miss sporty - očné linky som si veľmi obľúbila a nedám na ne dopustiť. Samozrejme sú dni, kedy kašlem na ne a nanesiem si iba špirálu ( ktorú som nejako zabudla odfotiť)
Obľubujem vodeodolné linky, pretože sa neodtláčajú ako tie, ktoré vodeodolné nie sú.

Telový teň od NYX - tento tieň je srdcovka. Tvorí základ každému môjho líčenia a niekedy je aj jediný tieň, ktorý mám na očiach.
Color tatto od Dermacolu - nie som si istá, či je to Dermacol, lebo ako môžete vidieť tento kozmetický výrobok poznačil zub času.
V každom prípade pokiaľ chcem zažiariť a mám naozaj náladu spraviť si pekné denné líčenie použijem tento tieň do záhybu oka, rozblendím a hotovo.

Rozjasňujúca ceruzka od Essence - kúpila som si ju iba nedávno a je naozaj skvelá. Pekne otvorí oko ( asi chápete čo tým myslím, že ? nie som v tomto beauty slovníku až taká zbehlá ) a dá sa použiť aj na zvýraznenie obočia.


Tiene na obočie od she - hneď na úvod musím povedať, že nie som až taká fanatička na úpravu obočia ako niektoré dievčatá, ktoré používajú aj päť produktov. Mne bohato stačí tento jeden. Pravdepodobne je to aj tým, že svoje obočie mám prirodzene husté a pigmentované, takže stačia iba malé úpravy. 


Matný nude rúž od essence - Konečne som našla nude odtieň, ktorý mi pristane. Väčšinou mám problém s tým, že nude rúže sú na mne veľmi tmavé alebo svetlé. Toto je zlatá stredná cesta.
Jeho výdrž nie je až taká perfektná a v mojej zbierke sa určite nájdu rúže, ktoré držia na perách ako kliešť ale tento je na denné nosenie naozaj super. 

Aké produkty obľubujete vy? 
Nezabudnite ma sledovať na socialných sieťach
FACEBOOK  - pre všetky informácie ohľadom blogu
INSTAGRAM  - pre všetky informácie ohľadom blogu a kúsok z môjho osobného života
Ak máš nejaké otázky nehanbi sa a napíš mi mail

fashionparadis@gmail.com

4 komentáre

 1. tekuté linky od miss sporty sú asi jediné, ktoré som schopná používať, síce nepravidelne, ale predsa. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já toho moc v kosmetické tašticce taky nemám, a taky se nelíčím každý den, ale občas to neuškodí :)
  Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ten rúž ma celkom zaujal, určite sa po ňom pozriem :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Do you need free Google+ Circles?
  Did you know that you can get them AUTOMATICALLY AND ABSOLUTELY FREE by using Like 4 Like?

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.