NEW IN: Moje kozmetické novinky

utorok 31. októbra 2017


Tento článok pre vás pripravujem asi od začiatku októbra. Teda nie asi ale určite, pretože neviem či ste to postrehli ale šiesteho októbra bol ten deň, kedy som dovŕšila 23 rokov! Príde mi to neuveriteľne.  
Je to až desivé, že už mám toľko rokov. Viete, keď som mala šestnásť, myslela som si, že v 23 už budem pomaly vydatá! Ale dosť o tomto. Keďže som mala narodeniny od svojich najbližších som podostávala veľa novej kozmetiky, tak sa s vami chcem o pár noviniek podeliť.

Parfém INTIMACY SHEER - novou vôňou nikdy nepohrdnem ale radšej si ju vyberám sama. Túto vôňu mi kúpil môj tatino, ktorý mi zas veľmi rád vyberá parfumy bezomňa.  Vôňa je príjemná a nie je ani veľmi silná, takže určite na ňu prach sadať nebude. 
Yamuna professiona care mask - toto je darček odomňa pre mňa. Kúpila som si ju spoločne s Aničkou na INTERBEAUTY v deň mojích narodením. Mám pocit, že je to už taká menšia tradícia. Vždy na moje narodeniny sa vyberieme na interbeauty a minieme tam všetko čo máme a potom sa ideme dobre najesť. 

Túto masku som ešte neskúšala. Je púdrová a zlupovacia, takže ak by vás to zaujímalo veľmi rada napíšem recenziu.Rozjasňovač od NYX -  už dlhšie obdivujem dievčatá, ktoré si vytvoria dokonalý makeup a na záver nanesú rozjasňovač a vyzerajú super.
Ja vyzerám akokeby som si sa potrela lepidlom a vysypala si na tvár trblietky.
Ako taká vianočná guľa.
Buď si neviem naniesť túto zázračnú vec správne alebo som jednoducho netrafila vhodný rozjasňovač pre mňa. 
Ak máte nejaký tip ako na to určite mi ho napíšte.

Matný rúž od KIKO - tento rúž má krásnu farbu a naozaj skvelý matný efekt. Jediná nevýhoda je as tá, že nie je na každodenné nosenie, pretože naozaj veľmi preveľmi vysuší pery.
 
 

Kozmetický set od MANUFAKTURA - ešte som ho nevyskúšla ale manufaktúru mám veľmi rada, takže sa veľmi teším na všetky produkty. 


Sprchový gél L'OCCITANE Verveine - najobľúbenejší sprchový gél vôbec. Minulý rok som ho dostala na Vianoce a nevedela som si ho vynachváliť! 

Eukalyptus voňavý olej - ideálny do vysávača a vonia mi celý byt!


Nezabudnite ma sledovať na socialných sieťach
FACEBOOK  - pre všetky informácie ohľadom blogu
INSTAGRAM  - pre všetky informácie ohľadom blogu a kúsok z môjho osobného života
Ak máš nejaké otázky nehanbi sa a napíš mi mail

fashionparadis@gmail.com

3 komentáre

  1. Dodatočne všetko najlepšie prajem,dostala si krásne darčeky :-) čo sa týka rozjasňovača, kľudne tomôže byť tým, že si nenašla ten správny. Ja mám od Revolution Renaissance Glow a obsahuje rozjasňovač aj bronzer ,a okrem toho, že vyzerá naozaj luxusne, vydrží celý deň :-) ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Dodatečně vše nejlepší :D Kosmetika všechna vypadá moc krásně, líbí se mi ta barva rtěnky a Manufakturu mám moc ráda :)
    Petra | www.mygoldenmind.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.