OCTOBER UPDATE

nedeľa 5. novembra 2017
Tak ako sa september vliekol.
Tak rýchlo október ušiel.
Neviem kam.
Neviem kedy.
Neviem ako.

Len odrazu v diáry plním stranu na ktorej je dátum 31.10.2017. (áno tento článok som začala písať trošku skôr)
S voňavou kávou som si sadla k počítaču a začala písať tieto riadky v ktorých sa s vami podelím čo sa odohralo v mojom živote v októbri.

Ak mám byť úprimná bez prezerania fotiek, ktoré v tomto mesiaci vznikli by som si to nepamätala. Len vďaka ním si viem spomenúť na pár situácií, ktoré sa tento mesiac stali.

Škola sa rozbehla a ja som si na pribúdajúce povinnosti postupne zvykla. Hlavne na začiatku mesiaca som pociťovala hroznú demotiváciu. Tretí ročník na výške, zrejme nebude len tak a už si nebudem môcť povedať, nejako to dopadne.

Okrem iného oslávila som svoje 23.narodeniny. Moja mamina aj otec boli odcestovaný ale vďaka mojím kamarátkam a priateľovi som prežila jedny z najkrajších narodením vôbec. Za to som im veľmi vďačná a chcem sa im ešte raz poďakovať, ale ako ich všetkých poznám, tieto riadky ani čítať nebudú. Veď moje žvásty počúvajú každý deň, prečo by ich mali dobrovoľne čítať?

V novej práci som si už ako tak zvykla a naučila som sa ju skĺbiť so školou, starou prácou a všetkým možným. Dosť mi pri plánovaní pomohli mesačné kalendáre, takže ak by vás zaujímal článok o tom ako si plánujem čas ( ehm no áno znie to demetne) dajte vedieť.

Okrem iného som začala aj vo veľkom variť. No co veľkom... Nazvime to varením častejším ako zvyčajne. Vyšiel mi článok v časopise. Áno v normálnom, tlačenom, ktorý si môžete kúpiť v stánku nie iba v mojom vymyslenom v mojej hlave.

Voľné dni som trávila s kamarátkami. S Aničkou sme boli v SNG a prežívali sme mierne znechutenie z novodobého umenia. Môj priateľ ma zobral na menší výlet do Budmeríc a mali sme šťastie, že nám počasie prialo. S Aničkou sme boli na divadelnom predstavení Tichý bič. Počas víkendu sa mi dokonca podarilo stretnúť aj s Mary.

Koncom mesiaca som sa opäť dostala do kolotoča, škola, práca, škola ale dni mi spríjemňovali knihy a moje domáce zvieratká.
 kávoholik / išla som iba kúpiť škrečkovi jedlo / čaj s Mirkou / administratívna prááca 

škola začala / odkedy priateľ kúpil kávovar , káva sa stála dekoráciou na takmer každej mojej fotke / zdokumentovanie outfitu ( mužský jedinec to stále nechápe) / tešíme sa, že nás čaká ďalšia prednáááška 


Kulinárske umenie v jednom 

S dievčatami na interbeauty / bude zo mňa odhalovač osudov??? / skúšala som nové líčenie, tí čo čítate viete, že je to heroický počin /  jeden z najkrajších darčekov 


opäť káva / umelecká fotka akože / v októbri sme mali nového spolubývajúceho / toľké nadšenie a hádajte z čoho? áno zo školy 


prvá konkultázia bakalárky / jeden večer s Aničkou / tu nájdete môj článok / v jedno krásne slnečné doobedie som si kúpila tulipány, sama sebe, pre radosť


Deň s Aničkou 

Zvieracie okienko 

Nezabudnite ma sledovať na socialných sieťach
FACEBOOK  - pre všetky informácie ohľadom blogu
INSTAGRAM  - pre všetky informácie ohľadom blogu a kúsok z môjho osobného života
Ak máš nejaké otázky nehanbi sa a napíš mi mail

fashionparadis@gmail.com


2 komentáre

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.