Johanna Lindseyová - Budeš ma milovať

štvrtok 28. decembra 2017Po dlhšej dobe sa pod moju ruku dostal aj historický román, ktorý mal však ľúbostnú zápletku. Úprimne, takéto knihy nečítam často, pretože ich nepovažujem za môj šialok čaju alebo teda kávy ale nechcem vám nemám klamať takže prehlasujem, že som úplne nadšená, že sa mi tento román dostal pod ruku.  Tento román som zhltla za jeden večer a sama som ostala prekvapená ako veľmi ma odtrhol od reality. 

Hlavná hrdinka Brooke cestuje na panstvo do Yorkshiru, aby si vzala lorda Dominika Wolfa. Pre ňu je to vykúpením, pretože vďaka sobášu konečne ujde od rodiny ale Dominik si ju zobrať za manželku odmieta. 
A tu začína vlastne celá zápletka knihy. Nečakajte, preto nič zložité a komplikované. 

Autorka píše naozaj pútavo a vtiahne vás do deja. Napriek tomu, že zápletka je predvídateľná a tak trochu je to jedno veľké klišé, postavy sú vymyslené veľmi premyslene. Hovorím teraz o našich hlavných protagonistoch. Tým autorka vytvorila ich vlastnú osobnosť a povahove vlastnosti, ktorými sa riadili. 

Sledovať ako sa Brooke a Dominik zbližujú je istým spôsobom naozaj zážitok. Ich dialógy sú milé, vtipné a vy jednoducho budete chcieť vedieť ako to s nimi dopadne. Samozrejme neuveriteľne ma bavilo sledovať Dominikov rast a to ako si postupne na Brooke zvykal a pritom nestrácal sám seba. 

Táto kniha ma jednoducho zasiahla. Vtipné bolo, že som to ani trochu nečakala, pretože som si myslela, že to bude iba taký nemastný neslaný klišé román.  Odporúčam na dlhé zimné večery, ktoré sa vám vďaka tomuto príbehu neuveriteľne skrátia. 

Knihu si kupujte tu.Zverejnenie komentára

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.