OUTFIT človek a jeho hon za šťastim

nedeľa 11. februára 2018Vo všeobecnosti sú ľudia veľmi zvláštne bytosti. Za niečím sa stále naháňame a myslíme si, že keď to dosiahneme pocítime šťastie. Keď to získame automaticky sa prestaneme zaujímať o to čo máme a opäť si to prestávame vážiť. Keď to stratíme začneme sa opäť snažiť a toto sa stále opakuje.

Je to začarovaný kruh z ktorého je niekedy len veľmi ťažké odísť. Oveľa ťažšie ako odísť je však tento kruh zmeniť. Ak by si človek vážil to čo má v prítomnosti, nemusel by v budúcnosti plakať, že to stratil. 
Túto chybu však ľudstvo robí už veľmi dlho.
Je to možno niečo čo máme v génoch a ťažko sa proti tomu bojuje.
Občas je však dobré zastaviť sa a uvedomiť si koho máme po svojom boku.
A dôležitejšie je nevnímať ho ako samozrejmosť. 

Trochu som sa rozcítila takto na nedeľný obed. Ak sa vám to však nechce čítať máte vyhraté! Pretože v tomto článku vám chcem ukázať fotky od šikovnej Aničky, ktorá ma celkom slušné portfólio na svojom facebooku tak ju určite bežte podporiť a dajte like tu.
Užite si fotky, ktoré vám ukážu, že aj pochmúrna Bratislava má niečo do seba a na to, že to bolo improvizované fotenie, ktoré sme neplánovali nejako špeciálne dopadlo veľmi dobre.


FACEBOOK - pre všetky informácie ohľadom blogu

INSTAGRAM - pre všetky informácie ohľadom blogu a kúsok z môjho osobného života
Ak máš nejaké otázky nehanbi sa a napíš mi mail 

fashionparadis@gmail.com
 


4 komentáre

 1. Moc pěkné fotky, jinak to co jsi napsala je pravda, ale myslím si že o tom je život. Dávat si různé cíle a když je splníme, dát si zase nové, i když je pravda, že člověk pak přestane žít tak trochu přítomností..

  www.terripeterk.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tenhle článek je strašně pravdivý, lidé jsou fakt zvláštní bytosti.
  A fotky jsou krásné, moc ti to sluší :)

  Maris Novotná

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásna - pohodový štýl, ktorý mám rada aj ja :) Čo sa týka článku je to tak dlho sa náhlime za niečím, čo nemáme a keď to aj získame už nemáme z toho takú radosť, nedokážeme sa tešiť z prítomnosti... Ja som si už povedala, že sa mi nechce stále za niečím ,,smútiť" a tak sa budem tešiť z toho čo mám tu a teraz a je to ukludňujúcejšie, zatiaľ mi to už nejaký čas funguje, no dúfam že mi to vydrží čo najdlhšie :)

  DEZIRÉ

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.