JANUÁR 1/12

štvrtok 1. februára 2018
Toto bolo teda veľmi rýchly štart. Ani neviem ako a v kalendári máme 1.februára a to znamená, že prvý mesiac nového roka je za nami. 
Tento mesiac bol pre mňa niečím zvláštnym. Neviem ani vysvetliť prečo ale mala som pocit, že všetko je nejaké iné a nové. 

Veľa času som trávila s ľuďmi, ktorí boli pre mňa najdôležitejší a naopak som sa stránila ľuďom, ktorí si v mojom živote nezaslúžili miesto.  Táto zmena zo mňa spravila šťastnejšieho človeka.

 V januári som mala skúškové obdobie, ktoré nebolo také strašné. Najťažšia skúška bola z práva ale nakoniec som ju spravila. Aj keď na druhý pokus ale predsa. Potom prišiel čas bakalárskej práce. Pobavene sa usmievam, keď si spomeniem ako som minulý rok plánovala, že po Vianociach ju budem mať dokončenú. Ha ha ha.Druhá polovica januára bola už menej hektická. Konečne som mala viac voľných večerov, ktoré som strávila pri víne s priateľmi.  Okrem iného som opäť začala variť a mala som aj čas na knihy. 
Môj život začal plynúť pokojným tempom a posledné januárové dni patrili k tým najkrajším v mesiaci.
S priateľom sme sa vybrali na víkend do Barcelony, čo ste si mohli všimnúť ak ma sledujete na instagrame. ( pokiaľ nie, budem rada ak to napravíte) 

Napriek tomu, že som prežila veľa hektických rán, nepríjemností, hodnotím január ako veľmi pekný mesiac.


Aký ste mali január vy? :)

FACEBOOK
-
pre všetky informácie ohľadom blogu

INSTAGRAM - pre všetky informácie ohľadom blogu a kúsok z môjho osobného života
Ak máš nejaké otázky nehanbi sa a napíš mi mail 

fashionparadis@gmail.com
 

13 komentárov

 1. Ja som rada, že január je už preč. Neviem prečo, proste som rada, že už začal február a úplne ideálne by bolo, keby začala jar. :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno jar netrpezlivo očakávam aj ja ale každé ročné obdobie ma svoje čaro :)

   Odstrániť
 2. Super článok, krásne fotky a havko je veľmi zlatý :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Takisto mi tento mesiac prišiel zvláštny.. pre mňa osobne bol taký magický, v mojom živote som zmenila veľa vecí, za čo som rada. Uvidíme, čo prinesie február. :) ale teším sa naň :)

  ORLLING

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak držím palce nech v pozitívnych zmenách pokračuješ :)

   Odstrániť
 4. mňam, to jedlooo :) veľmi sa mi inak páčia aj tie kryty na mobil ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krasné fotky! A ten škrečok na tom notebooku. Haha, no zlatý! Tvoj január mi príde neskutočne nabytí! Ja som sa prvú polovicu len tak obšmietala a uvedomovala si že už je nový rok.
  xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. S Pufkom tak bežne trávime čas :)Áno ono to niekedy trvá zvyknúť si na tú myšlienku, že je pred nami plnohodnotných 12 mesiacov :)

   Odstrániť
 6. Pre mňa bol január celkom nudný, taký pomalý rozbeh nového roka, koniec koncov ako každý rok. Fotky sú nádherné prenádherné, nad Mlčanie jahniat som premýšľala pri každej návšteve kníhkupectva, ale nikdy som si ju nevzala. Nad knižkou Hygge som rozmýšľala tiež, veď to bol veľký trend alebo asi aj stále je... Ale tiež som si ju nevzala, som pri nej taká neistá, keďže som ešte také knižky nečítala.

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jsem ráda, že zkouškové bylo nakonec celkem v pohodě :)
  A jaká je ta Hygge knížka? :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© Vera Paradis. Design by Fearne.